Příspěvky uživatele - 225.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rejsek v domě, 30.8.2023
Děkuji Vám. Aspoň tahle psychická podpora na dálku je pro mě pomocí. Protože to opravdu je zlý sen. Je to už 20dní! Dneska ze zoufalství kupuji lepovou desku, podle rady deratizační firmy to bude účinné. I tak mám z toho obavy. Jako první jsem... celý příspěvek >
Rejsek v domě, 29.8.2023
Je 29.8. skoro pět hodin ráno a já stále mám rejska v domě. Už začínám pochypovat, jestli je to vůbec tvor, který musí taky něco žrát. Dnes jsem kvůli klidu aspoň v noci přesunula na spaní do podkroví, ale za chvíli mě čekalo překvapení. Škrabal při... celý příspěvek >
Rejsek v domě, 23.8.2023
Ten dotaz byl ode mne a jsem překvapená, že jsou takové rozporuplné reakce. Asi jsem dost nezdůraznila, že celou dobu rejska chytám všelijak - ale tak, abych ho nezabila. Mám ho doma už deset dní! Sama nechápu, jak je to možné, údajné musí sežrat... celý příspěvek >
Rejsek v domě, 23.8.2023
Celou noc jsem čekala, jestli se snad rejsek chytne, ale nic. Pořídím tu pastičku, návnada musí být syrové maso. Rejsek je hmyzožravec, už dvakrát na maso šel, jak jsem psala. Takže návnada je jasná. Díky za radu. 
Rejsek v domě, 23.8.2023
Poctivě jsem celé fórum prohledala a odpověď jsem nenašla. Potřebuji chytit rejska. Už deset dní se mnou bydlí a není to žádná hitparáda. Viděla jsem ho dvakrát, prodloužený čumák a prcek oproti myši. Oproti myši sice má velké klady nehryzání, žádné... celý příspěvek >
Popínavka, ale jaká?, 20.4.2023
Třeba to někomu pomůže, když jsem odpověď nedostala. Podle obrázku jsem na internetu našla, že by mělo jít o plamének východní. https://pladias.cz/taxon/pictures/Clematis%20tangutica#image1
Popínavka, ale jaká?, 20.4.2023 Obsahuje fotku
Vkládám už jako přihlášená ještě další fotku z léta loňského roku. Jsou patrné květy již při odkvétání. Žluté balonky se rozevřely do jakýchsi zvonečků. 
Popínavka, ale jaká?, 18.4.2023 Obsahuje fotku
Nějak se mi nedaří vložit ještě další fotku, tak to udělám takhle. V dalším příspěvku. Už jsem tu nějakou dobu nebyla a nějak už nevím, jak na to. 
Popínavka, ale jaká?, 18.4.2023 Obsahuje fotku
Věděl by někdo, o co jde? Sazenici jsem dostala s tím, že jde o keř. Ale je to popínavka, kvete žlutými krásnými balonky, dole špičaté. Po odkvětu se změní v jakoby bavlníkové koule. Jednotlivá vlákna z koule jdou obírat jako z květu pampelišky,... celý příspěvek >
Uzení masa, 5.2.2022
Vážení přátelé domácí uzenáři. Mám zajištěného pašíka každý rok doma poctivě vykrmeného. Tak že maso je jak pohádka. Naložení má každý asi svůj recept. Ale to uzení!!! Koupil jsem udírnu ale udržet v ní teplotu byl 10 hodinový maraton. Tak mě napadlo... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 23.5.2021
Můžete poradit, kde stromek broskve odolné kadeřavosti koupím? Děkuji Alena
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 23.5.2021
Můžete mi poradit, kde bych koupila broskve odolné kadeřavosti Primisima delbart, Redwin nebo Amsdenovu? Děkuji Alena
Něco nového - poradíte?, 14.3.2021
To je asi taky možné, škoda.
Napadená hrušeň, 16.9.2020
O těch jalovcích jsem už něco zjistila, dík za potvrzení. Už jsem tady v předchozím příspěvku avizovala, že nastražím návnadu na vosy. Jenže teď mě napadá, že to bude problém, protože hned za plotem má soused včelíny. A už jsem zjistila, že můj... celý příspěvek >
Napadená hrušeň, 16.9.2020
Kroupy ne, naposledy tady byla jejich akce někdy v červnu. Takže se napadení šířit nebude, toho jsem se obávala. Korunu prořezával zahradník před třemi lety, co jsem zahrádku převzala. Já pak každý rok stříhám letorosty napůl, aby koruna nešla moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika