Příspěvky uživatele - 9.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šeřík celoročně v květináči, 21.9.2020
Dobry den, chci se zeptat, jestli je mozne pestovat serik v nadobe/kvetinaci celorocne bez nutnosti ho stehovat do tepla? Jak velky kvetinac by to pripadne mel byt? Chtel bych si ho vysadit u garaze, kde je beton a neni mozne ho tam... celý příspěvek >
Chilli prášek a dřevokazný hmyz, 6.3.2020
Zdravím, mám na půdě mouchy, jedná se o dřevěnou půdu bez oken a jakéhokoliv větrání (jen průduch vzduch pod taškama)... (je to jen malinké skladiště pro pár drobností) Mám tam strašně moc much a chtěl bych je z tama vyhnat, protože když... celý příspěvek >
Sekání trávy - kompostér?, 12.2.2020
K tomu bych měl pár doplňujících dotazů jakožto začátečník :-) Když to nechám ležet vedle na hromadě, budu to muset přehazovat? Když to nechám ležet volně na hromadě, musím na to taktéž sypat vápno? Nemůže se stát, že by to začalo... celý příspěvek >
Sekání trávy - kompostér?, 12.2.2020
Dobrý den kolegové zahradníci, mám nový trávník a pro začátek to je velká plocha (asi 600m2). Mám pořízený kompostér 650l a přemýšlím co s trávou... Mám aj dost zbytků z kuchyně, takže si myslím, že poměr by měl být v pořádku... Na... celý příspěvek >
Mulčování nebo sběr do koše - vliv na hlodavce?, 12.2.2020
Dobry den mam jednoduchy dotaz. Pokud pravidelne sekam travu mulcovanim a neresim tedy sber do kose muze to podporovat hlodavce - hrabos anebo mys - v tom ze u mne budou vice na zahrade bydlet? Takze je lepsi pravidelne travu sbirat do kose?... celý příspěvek >
Užovka a zmije na zahradě?, 4.2.2020
Dobrý den, mám na zahradě přemnožené hlodavce, a to opravdu hodně... Přemýšlel jsem, že přilákám na zahradu nějaké užovky, kousek od nás jich žije dost, takže šance je nalákat by byla. Zajímalo by mě (a na internetu jsem to nikde... celý příspěvek >
Jak sbírat trávu do koše, 29.8.2018
Když to tam leželo tak to strašně smrdělo právě. To tak má dělat? A bylo to hodně horké uvnitř... V suchém létě bych se bál ohně? to nehrozí? Bohužel nemám žádne listí ani větvičky... v okolí nejsou zatím žádné stromy, takže ani žádné... celý příspěvek >
Jak sbírat trávu do koše, 28.8.2018
Dobrý den možná to bude divně vypadat tento dotaz, ale nevím si s tím rady. Když posekám trávu rotační sekačkou se sběrem do koše a nechám ji ležet na jednom místě (na zahradě anebo v pytli) abych ji druhý den odvezl na skládku, tak už... celý příspěvek >
2 druhy trávníku vedle sebe, 26.7.2018
Ahoj všichni, pěstuji klasický "sportovní" trávník, na kterém si děti hrají a pobíhají. Mám zasazených asi 15 ovocných stromků v rohu zahrady, pod které bych chtěl dát luční směs. Doteď tam jezdím se sekačkou a je tam ten "sportovní"... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika