Příspěvky uživatele - 42.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzinové zahradní čerpadlo - slabí proud vody, 22.4.2019
Chyba bude v tlakové savici, není na ten podtlak dimenzovaná. Řešením bude koupit pořádnou savici anebo na sání použít potrubí, třeba PE o síle stěny 3 mm.
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
To problémové čerpadýlko má údajně výtlak 35 m a max průtok 15 m3/hod. Takže na konci hadice poteče cca 1 m3/hod. Nehledě k tomu, že studna má momentálně vodu v pěti metrech, co až bude voda v 80 cm? Píšeš, že na sání bude kousek hadice - pozor: na... celý příspěvek >
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
Tazatel nemá u studny elektřinu, takže ponorka jedině s el. centrálou. Pokud bych mohl poradit, motorové čerpadlo zavěsit nad hladinu a čerpat vodu (pokud bych to měl dělat obden, tak jsem po týdnu v šaškecu) anebo zakoupit lepší centrálu a... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem travního osiva, 21.4.2019
Zeolit, nebo perlit, nic se s tím nezkazí. Pod nově založenou trávou, v cca 700 m² mám zeolit (150 kg za 700 Kč - před 6 lety, takže již bude strávený). Zdali to pomohlo, nemohou posoudit. Do zeleninové zahrady již třetím rokem zjara sypu perlit... celý příspěvek >
Zalévání - rozvod vody, 9.4.2019
To 213.184: jak velká plocha jej k zalívání, jak velká ta nádoba je, jaké je to stávající čerpadlo? Snad by šlo použít, pokud to není kalovka.
Jak napravit zaseti trávníku v říjnu, 20.10.2018
To 58.231: já koupil 40 kg travního semene, rozházel po zahradě, žádné zahrabávání a tráva vyrostla. No, kdyby byl velký vítr, asi bych měl trávu jen na úzkém pásu. A do prvního mrazíku jsem párkrát rosil.
Elektrická udírna Anuka - viz předchozí diskuse, 19.10.2018
To 195.10: ať skvěle poslouží. Taky jsem měl na ni zálusk, ale kdesi (Amazon či co to bylo) jsem četl, že jsou s ní problémy. Mám vyhlídnutou zateplenou elektrickou v nerezu Kaiserovu osmdesátku z Křižanova, anebo si připlatit a koupit nějakého... celý příspěvek >
Žloutnutí a usychání tůjí, 22.9.2018
Mám 28 sedmiletých tújí a 6 tújí ve stáří 30 let. Dodávám zjara a v létě Cererit, občas originální hnojivo na jehličnany a 4x ročně Hořkou sůl jak do země, tak i mlžením na list. Vzhledem k tomu, že tři roky u nás tolik neprší, pochopitelně zalívám.... celý příspěvek >
Dilema s řezem rakytníku, 19.9.2018 Obsahuje fotku
Proč to nejde jednoduše, když to musím a chci udělat složitější. Proč fota natřikrát, proč fota na ležato? Abych se na ně řádně podíval, tak si je musím stáhnout, vlézt do adresáře, otočit, podívat se a poté smazat. Uf, uf. Rakytníky normálně řezu... celý příspěvek >
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 26.8.2018
Elektrickou pilu Narex, nevím už typ, vlastním cca 20 let. Převody plastové, takže dvě hodiny práce a šel jsem pro nové. Nakonec mi kamarád na převodové kolo utočil ocelový kroužek a od té doby klid. Na mazání řetězu si bere hodně oleje, anebo žádný.... celý příspěvek >
Katastrofické přemnožení mravenců v trávníku, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Íha, poradit neumím, ale vím, jak to za chvíli dopadne - viz foto.
Měření hladiny ve studni pomocí WF250, 1.8.2018
Nechci pokračovat v diskusi z roku 2004, (smímač hladiny vody). Má, kromě hosta 171.114 někdo zkušenost s měřičem WF 250? Anebo odkaz na něco podobného?
Oprava plastového sudu, 1.8.2018
Já sud (a nejen sud) v těchto případech lepim medvědím hovnem", třeba Butyrub a jemu podobných. Přes spoje a na hrany dávám Butyl ALU pásku, která má na styčné ploše naneseno "medvědí hovno". Pokud je na dně sudu prasklina, stačí páska, pokud díra,... celý příspěvek >
Jakou travní směs vybrat?, 26.7.2018
Firma Agrogen ve Slavicích (u Třebíče). Šlechtitelská stanice, dobré ceny, perfektní odborníci. Stačí zavolat a nechat si poradit.
Ruční nebo akumulátorové čerpadlo?, 25.7.2018
A což takhle membránové čerpadlo od Kovoplast Chlumec nad Cidlinou 4120? Anebo některé čerpadlo křídlové? Ale ta cena...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika