Příspěvky uživatele - 11.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postižená kůra slivoně, 24.7.2018
Nejlépe dřevo - větvičku - s tímto postižením odříznout.
Kam mizí holovouské šlechtění, 24.7.2018
...ale pořád se mi to nezdá, protože lidí, co se baví roubováním či očkováním, je velmi málo. I kdyby každý z nich vyprodukoval stovky stromků, pořád je to zanedbatelné Já bych ty počty amatérských zahradníků nepodceňoval. Všichni uvádíte, že... celý příspěvek >
Švestky ve vlastní šťávě, 24.7.2018
Půlené plody se sterilují při stejné teplotě. Sterilace švestek se nedělá kvůli tomu, aby plody změkly, nýbrž aby chytlo víčko a aby se usmrtily mikroby. Těm je jedno, jestli jsou plody půlené nebo celé.    Pana Balaštíka jsem znal... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 11.6.2018
Pořiďte si čerpadlo s tlakovým spínačem, které můžete spouštět pistolí na konci hadice.
Identifikace škůdce, 11.6.2018
Likvidace je jednoduchá - křupne/lupne.
Podpnik St.Julien pre Broskyne, 6.3.2018
Na jiném místě píšu, že vliv podnože na odolnost odrůdy se trochu přeceňuje. Nicméně považují S. Julien pod broskvoně za velmi vhodný. Zejména do okrajových poloh a těžších půd. P.s. Standovu odpověď jsem viděl až později
Jaký typ koruny zvolit (vřeteno, talíř, pyramida...?), 9.5.2017
ROZELA na podnoži semenáč může být klidně vysokokmen? Teoreticky ano.  Ale jen v opravdu dobré poloze a půdě. Jinak takový strom bude vysokokmen jen výškou kmene. Koruna bude malá, rychle stárnoucí se snahou zababčit se.  Opravdový... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika