Příspěvky uživatele - 149.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčování rajčat, 13.11.2008 Obsahuje fotku
Já jsem letos poprvé mulčoval rajčata hned po zasazení na záhon čerstvě nařezanými kopřivami. A dal jsem jich hodně. Jak se sesychaly, přidával jsem posečenou trávu. Před mulčováním jsem položil 1/2" hadici ke každé řadě rostlin s propálenými otvory... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 13.11.2008 Obsahuje fotku
Také jsem na jaře dostal 2 semínka Ačokče. Vyklíčilo jen jedno, z kterého vyrostla velmi bujně tato zajímavá rostlina. Jak zde často píšete, hodně plodí - sklidili jsme přibližně 1500 plodů, z nich převážnou část k přímé spotřebě. Potvrzuji, že velké... celý příspěvek >
Maliny - zasychání listů, 26.5.2008
Můžete mi někdo napsat, proč na vloni na podzim zasazených malinách zasychají listy a jak jim pomoci? Na jaře pěkně vyrašily nové větvičky, listy potom ztratily pružnost, ztvrdly a na okrajích zhnědly. Celé rostliny vadnou. V těsné blízkosti rostou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika