Příspěvky uživatele - 18.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bataty, 18.1.2020
není vůbec důvod do nich něco píchat a máčet je zpoloviny ve vodě a tuto ještě měnit, bohatě stačí je položit do keramzitu do květináče, tento postavit do podmisky a jen doplňovat vodu, kterou vypijou nebo se odpaří. a postavte je na nejteplejší... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 17.12.2018
protože je to nesmysl, skrápěné filtry "pouze" líp redukujou odpadní látky až na nejméně škodlivé dusičnany, protože nitrifikační bakterie v nich mají víc kyslíku
Určení odrůd, 9.9.2018
eh... dužnina a na dohled, studím se
Určení odrůd, 9.9.2018
Dovolím si připojit se do tématu s prosbou o určení odrůdy. světle zelené jablko, dozrává do žlutozelena až žluta, bužnina bílá, sladká, bez kyselin, při sušení na křížaly skoro netmavne, křížaly sou sladký jak med, plodí i ve výšce kolem 600m... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce, 25.8.2018
tak hlavně sloupovitá broskev není, čehož se dá využít dvěma způsoby: zákazník pozná, že si má dát bacha na obchodníka, kterej používá tak klamavou reklamu a obchodník ví, že zákazník, co si takové zboží objednává, o tom moc neví, tudíž se dá... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 21.8.2018
podobně jako foukáním tabákového kouře do vody nevznikne zlato, tak smícháním siláže s dřevěným uhlím těžko vznikne ona bájná terra preta... leda tak obchodníkům s pomalovanejma kýblema s ventilem za dost přes litr a otrub obohacenejch laktobacilama... celý příspěvek >
Lze pěstovat ovocné stromy na orné půdě?, 19.8.2018
chápu to správně, že vám na ouřadě poradili jak obejít zákon tak, aby až jim to někdo práskne, náprava likvidací byla co možná nejjednodušší a vy tu vyzývate k dodržování zákonů? blbýho vám na tom nepřijde nic?
Boj s trávou, 1.8.2018
sypte mi to na zahradu, pokud teda nepoužíváte herbicidy a pod. osobně nechápu, jak se někdo může zbavovat trávy, lepší mulč na záhony a pod stromy a keře aby pohledal, já domu nosím každý stýblo a furt mám málo...
Meloun cantaloupe, 16.7.2018
no, jestli geneticky totožná, nevsadil bych si na to. hodně se u cukrových melounů pěstují F1 hybridy, tak bych zainvestoval do originálních semínek. možná by stálo i za to mrknout do nedávného Zahrádkáře, kde o nich psal Peter Gajdoštin, daj se u... celý příspěvek >
Maliny, 22.4.2018
a neměly by se maliny sadit do úzkejch řádků, místo do takovejchle bloků roští? aby měly dost sluníčka... Nemáte náhodou maliny, co plodí na dvouletým dřevě a nezačali ste po sklizni kosit všechno u země, že ne? Páč esli jo, tak to se plodů... celý příspěvek >
Bataty, 5.4.2018
na tom teple asi něco bude, já je mám v místnosti, kde bylo v zimě kolem 15ti stupňů, teplejší místo sem nezkoušel. plíseň sem vůbec nijak neřešil a voda se nakonec u všech tří hlíz sama vyčistila, až na trochu řasy na stěnách, ale to je přirozená... celý příspěvek >
Bataty, 4.4.2018
trochu bych se už bál, já koupil v Lidlu batáty za USA někdy v lednu, dal je do vody tak, jak je to tu ukázáno na fotkách a trvalo pěkně dlouho, než začaly ukazovat výhony. Kořínky vyrazily skoro hned, na několika místech pod vodou se ukázala plíseň,... celý příspěvek >
Foliový tunel z ohebných trubek, 9.3.2018
tak pod dojmem např. tohoto jsem se vydal do obchodu zjistit, jak se to má s těma PVC trubkama Nibco a bylo mi řečeno, že to na mrazu křehne a nemá to UV stabilizaci, kolega mi potom potvrdil, že ponecháno na slunku se to časem rozpadne na prach.... celý příspěvek >
Angrest - roubování, 4.2.2018
v Zahrádkáři kdysi byl článek o očkování angreštů na meruzalku, prý to jde dobře a úspěšnost je vysoká... zdravé očko určitě najdete:)
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.1.2018
přesně tak. Z pohledu profesionála nebo poučeného amatéra je takový přístup na první pohled nepochopitelný, jenže je třeba uvědomit si, že drtivá většina lidí chce prostě nějaký sladký jabko a když s tímhle požadavkem přijdou do Čiernej Vody a tamní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika