Příspěvky uživatele - 176.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Heliodor x Denár, 14.10.2018
Tu už mám. Tu jsem volil jako první volbu. Teď se rozhoduju mezi těmito odrůdami. Každopádně díky za reakci.
Heliodor x Denár, 14.10.2018
Dobrý den, vybírám do oblasti 550 m.n.m žlutoplodou jabloň. Rozmýšlím nad Heliodorem a Denárem, avšak nejsem si jistý, zda Heliodor je vhodný do této vyšší polohy. Rád bych slyšel Vaše názory a porovnání těchto dvou odrůd. Děkuji
Čím jsou napadeny brambory?, 15.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mi někdo poradí, čím jsou způsobeny černé fleky na bramborách? Děkuji
Škůdce na slivoni - Hálčivec višňový?, 1.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, na většině slivoních mi zasychají konce letorostů s následným pokroucením listů, které poté opadají. Podle přiložených fotek bych se chtěl zeptat, zda se domnívám správně, že jde o Hálčivce višňového nebo se jedná o jiného škůdce.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika