Příspěvky uživatele - 28.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tráva v mulčovací kůře, 15.7.2018
Děkuji za radu! Pro jistotu se ještě zeptám... tyhle graminicidy tedy trávu zahubí, ale thůjím neublíží? Protože to je to, čeho se bojím u Roundupu. Michala
Tráva v mulčovací kůře, 14.7.2018
Dobrý den, prosím o radu. Někdy v květnu jsme zaseli trávu, ohraničili jsme ji obrubníkem a za něj jsme vysadili thuje brabant. Okolo nich jsme položili textilii a zasypali mulčovací kůrou. Bohužel se nám stalo to, že vítr zafoukal nějaké travní... celý příspěvek >
Zavlažovací hodiny pro samospád, 24.6.2017
Water timer Ball Valve - modrá verze
Zavlažovací hodiny pro samospád, 24.6.2017
Aliexpress: Waters tiket ball valve modrý
Savý hmyz na rostlinách, 16.1.2015 Obsahuje fotku
Ahoj všichni, posílám obrázek napadeného olivovníku. Na podzim jsem ho dvakrát stříkala prostředkem proti puklicím, jak je vidět nepomohl. Nebo možná měl nějakou účinnost, ale ty puklice, nebo co to je neodpadly, takže stromeček vypadá hrozně.
Vypalování trávy, 29.1.2009
Souhlasím s J.K.Vypálení starého porostu na pozemku pomáhá k jeho rekultivaci.Nesouhlasím s názory jako že já jsem odborník a ty jsi laik a v tom případě rozhodnu já.Tenhle způsob usulpátorství padá někam do feudalismu.Dokonce se objevují příspěvky s... celý příspěvek >
thuje v květináči - zazimování, 12.11.2008
Dobrý den, máme v květináči na balkoně dvě thuje a nevím, jak je zazimovat a v zimě zalévat. Stačí jen obložit chvojím a zalévat jen pokud není mráz, nebo je potřeba rostliny něčím zabalit? Prosím o radu a mockrát děkuji za spokojené thuje! Tereza
Zemina, 21.10.2007
Nejlépe je sledovat prostory kde se staví základy či komunikace. Pak požádat řidiče zda by požadovanou zeminu přivezl.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika