Příspěvky uživatele - 68.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019
Asi to bude spravna volba, na zumpu vzdy alespoň 1''.Pokud je kalovka tlakova jejiz cena je znacné vysoka tak by tou 3/4 neco protlacila😭
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019
Musi to být hadice s vystuhou ktera drzi tvar v cele délce, hlavne na okraji žumpy aby se nezploštila,20m je dost hlavne aby to nebylo nekam výš.Konkretni hadici neporadim, je třeba hledat.
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019
Dat misto 5/4 3/4 je pekna hloupost, div ze to vubec teklo.Jak dlouha ma ta hadice být? Jaky vytlak ma to cerpadlo?
Zkazene zeli?, 1.8.2019
Od kdy je zeli nalozeno?
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Taky jsem sazel hluboko ale koreny maj malo vzduchu.Nejlepsi vysledky, sikmo skoro nalezato a potom mulcovat a zalevat.
Invaze molic, 27.7.2019
Stejny efekt s mydlovou vodou nebo i cistou ale nekolikrat denně, zlute lepove pasy a nedoprat jim klidu.
Invaze molic, 27.7.2019
Na svich deseti kapustach jsem je zlikvidoval pomoci vysavace, po zkusenosti ze na ne nefunguje zadny postrik.Vajicka na spodu listu pomoci mydlove vody umyt.Dnes jsem zjistil ze ty vajicka poziraji takove male cerne potvurky tak cekam na dalsi... celý příspěvek >
Cykas vyhonky?, 17.7.2019 Obsahuje fotku
A co tohle, neni to druh vyhonku?
Neznama rostlina, 27.6.2019
To je přesně ono, hlavně že to deti už nesbiraj v domnění že jsou to jahody.
Neznama rostlina, 27.6.2019 Obsahuje fotku
Co mě to roste v travniku?viz foto
Jaký písek do filtru na bazén? Kdy vyměnit?, 22.6.2019
Misto pisku dejte filtracni kuličky a je pokoj.
Zapalovací cívka - je to možné?, 6.6.2019
To je odpor civky za studena a co za tepla?
Choroba nebo nedostatek vyzivy?, 2.6.2019
Na tu mšici by odpovidalo to slunecko, ale ty nažloutly fleky?
Choroba nebo nedostatek vyzivy?, 2.6.2019 Obsahuje fotku
Co to je choroba nebo nedostatek nějakého prvku viz foto.
Akumulace tepla v pařeništi, 6.5.2019
Co pouzivate jako zaklad v tom parenisti?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika