Příspěvky uživatele - 224.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Projekt jazierkovy vysavac, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Jsem rád, že jsem mohl poradit :) Jinak ano, to zavodnění chce trochu cviku... Ale dnes už to dávám na 1. pokus.
Kal v jezírku, 28.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, mám koupací jezírko cca. 10x7m, 55-60m3, filtrace Screenmatic 60000, čerpadlo Aquamax 12000, UV 55W. Vše jede nonstop. V jezírku jsou 3 okouni, 20cm. Jezírko mám osázené tak ze 60% plánovaného stavu. Koupací část je 3x5m, 2,1-2,2m hluboká,... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 13.6.2017
Zdravím, tohle je jeden z těch "háčků" Screenmaticu. Když mám odpad nechaný normálně, čerpadlo nestačí čerpat vodu a voda odtéká rychleji. Tzn. ve filtraci je vody tak asi do půlky. Jediné, co mě pomohlo, je "naladit" to pomocí těch instalatérských... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 11.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, jezírko jsem začal budovat loni na konci léta, místo bazénu. Na základě mnoha diskuzí, článků a konzultací se známými (a také panem Hrkalem), jsem zvolil tento typ filtrace. Mám objem jezírka cca. 55-60 m3, rozměr 10x7m, koupací, bez ryb.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika