Příspěvky uživatele - 61.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 15.7.2018
A jak je to s náhradními dily? Budou se dat někde v budoucnu koupit? Mam v tuto chvíli dilema co koupit, jestli nejakou levnou sekacku za 5t, nebo neco drazsiho za 10t. např. Vari MP1 504 B. A teď mne ještě zaujala tato z Lidlu. Nema úplně nejslabší... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 14.7.2018
Ta z Lidlu vypadá zajímavě, ale asi nemá startování šňůrou, že? Bez elektřiny by nešla nastartovat.
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 14.7.2018
Ano myslel jsem ochranu proti tomu, když se nůž zastaví např. o zabetonovanou trubku... Co se týče toho rozjezdu, tak jsem zkoušel Stigu 48 a při rozjíždění poskočila=nebylo to plynulé. U staré sekačky nebyl problém s plynulým rozjezdem - když člověk... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 13.7.2018
A co sekačka Vari MP1 504 B? Taky se dá sehnat do 10k A měla by mít plynulý rozjezd, což myslím Stiga ani AL-KO nemají. Mají ty Stigy nějakou ochranu hřídele při prudkém zastavení nože?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika