Příspěvky uživatele - 151.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez jablone - kostrové konáre a výber stredníka, 7.3.2023
Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď.
Zabranenie vytekania z postrekovacov Hunter, 22.4.2020
Mam travnu plochu s prevysenim cca 1m. Po oboch stranach mam 2x5 postrekovacov. Samozrejme, po skonceni zavlazovania, zo spodnych postrekovacov vyteka voda. Hunter ma spätny ventil, ktory sa vlozi do tela postrekovaca a ktory by mal zabranit... celý příspěvek >
Borievka šupinatá - hnednutie, 19.10.2018 Obsahuje fotku
Borievka šupinatá mi v poslednej dobe začala meniť farbu, akoby hnednúť. Čo to znamená? Je napadnutá škodcom, prípadne má málo alebo veľa vody?
Vavrínovec lekársky na pníku - výrastky, 19.10.2018 Obsahuje fotku
Mám vavrínovec lekársky na pníku a zospodu začali vyrastať výrastky. Je možné výrastky použiť na rozmnoženie vavrínovca? Ak áno, aký je postup?
Prečo neviem prepláchnuť filter?, 22.8.2018
Vo filtrácii mi stále stúpa tlak aj napriek tomu, že ho preplachujem. Keď bol piesok nový, tak bol tlak 1bar. Teraz už je 1,4bar. Pri preplachovaní nepozorujem v priezore žiadnu špinavú vodu. Piesok je zrnitosti 0,4-0,8, taký ako predpisuje výrobca.... celý příspěvek >
Nový trávnik a suché miesta, 12.7.2018 Obsahuje fotku
Detailný pohľad na suché miesta.
Nový trávnik a suché miesta, 12.7.2018 Obsahuje fotku
Presne pred mesiacom som zasial trávu. Nepoužil som žiadne hobby osivo, ale kvalitné osivo DLF Sport. Zloženie osiva je nasledovné: 30 % Kostrava červená trsnatá 30 % Mätonoh trváci 20 % Lipnica lúčna 15 % Kostrava červená krátko... celý příspěvek >
Stále zvyšovanie pH - vysoká spotreba kyseliny, 6.6.2018
Je normálne, keď v 43m3 bazéne spotrebujem týždenne asi 2-3l kyseliny soľnej na zníženie pH? V podstate keď znížim pH ráno na 7,2, tak večer už je kľudne 7,5 - 7,6. Vodu takmer vôbec nedopúšťam. Mám slanú vodu a solinátor. Prečo vlastne pH stále... celý příspěvek >
Vavrínovec lekársky(bobkovišeň) ako solitér na slnečnej strane, 20.4.2018
A vadí mu zima, alebo priame slnko? Je to na juhu Slovenska, kde sú mierne zimy. Ak by som ho na zimu obalil bielou geotextíliou, to by mu pomohlo? Nebol by zase problém v tom, že nemá svetlo?
Vavrínovec lekársky(bobkovišeň) ako solitér na slnečnej strane, 20.4.2018
Čítal som, že vavrínovec nie dobre znáša slnko, najmä zimné. Chcem dať vavrínovec na pníku na JZ stranu. Bude ako solitér, teda nechránený. Bude pri ňom závlaha, takže bude mať stále dostatok vlahy. Hrozia nejaké problémy - vymrznutie, a pod.?... celý příspěvek >
Ako najjednoduchšie vybrať filtračný piesok z filtrácie?, 19.4.2018
Vo filtrácii mám 80kg piesku. Potrebujem piesok vybrať a preprať ho. Dal som dolu 6-cestný ventil a vypustil vodu. Neviem však akým spôsobom mám vybrať z nádoby piesok, keďže je tam v strede otvoru trubka a nemestí sa mi tam ruka. Piesok má iba rok,... celý příspěvek >
Kuchynská soľ do bazéna, 12.3.2018
Používam v bazéne slanú úpravu vody. V bazéne mám morskú soľ. Na dopľňanie by som chcel použiť klasickú kuchynskú soľ. Niekde som čítal upozornenie, že sa nesmie používať kuchynská soľ, pretože to môže poškodiť solinátor. Nie je mi však celkom jasné... celý příspěvek >
Rozmnožovanie Juky - oddelenie nových výrastkov, 4.9.2017
Môžete sem vložiť foto tej najväčšej? Máte niektoré zasadené aj vonku? Ak áno, aj ju nejako špeciálne zazimovávate, napr. prikrývate a pod.? Ja som tú moju najväčšiu mal cez zimu v teple vo vnútri a nič sa nestalo, veselo si rástla ďalej, aj s... celý příspěvek >
Solinátor a zelená voda v bazéne, 14.8.2017
Podľa mňa viazaného chlóru by malo byť čo najmenej. Pôsobí karcinogénne.
Ako lacno a ekologicky znížiť tvrdosť vody v bazéne, 9.8.2017
Bolo to merané v labáku. Tvrdosť by mala byť vyjadrená súčtom zlúčenín vápnika a horčíka, ktoré sa najviac na tvrdosti podieľajú.  Vápnika mám vo vode 177mg/l a horčíka 30mg/l. 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika