Příspěvky uživatele - 248.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypadá jako hledík, 31.7.2018
Jedovatých je spousta (většina) kytek. Po těch, co vím, že jsou jedovaté víc, si jen před sváčou umeju ruce a nesahám si s nima do očí, jinak to taky neřeším. Po oměji bych si je umyla (měla jsem ho, zašel).      Lída
Jaká to je tuje?, 30.7.2018
Pak je to opravdu cypřišek - Chamaecyparis. Je jich mnoho druhů, jak malých, tak vysokých. Na ploty se prodává Ch.lawsoniana, i ten má víc odrůd od žlutých, zelených až po modré (např.'Columnaris Glauca'). Zkuste se mrknout do... celý příspěvek >
Jaká to je tuje?, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Připojuji fotky plodů...     Lída
Jaká to je tuje?, 29.7.2018
Cypřišek Lawsonův u nás dorůstá běžně kolem 6 metrů, záleží na odrůdě. Ještě dotaz (výše někoho napadl jalovec) - má kulaté šištičky nebo kulaté bobulky? Pokud kulaté šištičky, pak je to opravdu cypřišek. Pokud kulaté bobulky, pak to bude... celý příspěvek >
Povolení na odběr vody z řeky, 28.7.2018
Neoprávněný odběr obnáší pěknou pokutu, jinak poradí příslušný vodoprávní úřad (životní prostředí na krajském úřadě).              Lída           
Jaká to je tuje?, 28.7.2018
...víc...
Jaká to je tuje?, 28.7.2018
Ty modré podle plodů nejsou tůje, je to cypřišek Lawsonův (Chamaecyparis lawsoniana), některá z modrých odrůd (Ellwoodii, Alumii...). Vyžaduje vís vody než tůje.           Podobný živý plot  je u... celý příspěvek >
Vypadá jako hledík, 28.7.2018
Stanislaw má pravdu. Oměj šalamounek, trvalka, pozor - prudce jedovatý!  Lída
Co sa to deje s mojimi vavrinovcami?, 28.7.2018
Copak denně, teď to má 2x za den a to je moc. Rostliny s kožovitými listy tolik vody neodpaří.           Lída
Neznámá choroba broskvoně, 28.7.2018
Asi před 14ti dny jsem totéž hledala na netu kvůli sousedovi (zajímalo mne to), našla jsem, že je to přemíra vlhkosti. U něj by to zřejmě odpovídalo, bohatě zalévá a stříká hodiny i do koruny... celý příspěvek >
Co sa to deje s mojimi vavrinovcami?, 28.7.2018
Vavrinovec je česky bobkovišeň  , ale zřejmě to platí stejně.       Lída
Sukulent co je to zač?, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Je to druh agáve. Listy se lámou proto, že jsou úzké a dlouhé, potřebovala by víc slunce. Jinak spodní listy běžně stárnou a odsychají, ale ty nad nimi by je měly zakrýt.       Lída ps -přikládám foto z netu, jak... celý příspěvek >
Hortenzie latnatá - množení, 27.7.2018
Chytá se bez problémů. Vezměte kterýkoliv polovyzrálý výhon, který má 3 dvojice listů, odstraňte květ, z horních 4 listů ponechte polovinu plochy, spodní odlomte. Spodek smočte ve vodě, pak strčte do práškového stimulátoru, přebytek prášku oklepněte... celý příspěvek >
Nektarinky nedozrávají, 26.7.2018
Možná máte pozdnější odrůdu, moje na zahradě dozrává běžně až v září (letos asi o něco dřív, jako všechno), ale teprve jí sem tam trochu začínají červenat plody, které mají nejvíc slunce. Pokud vaše plody postupně pomalu narůstají, nijak... celý příspěvek >
Z čeho živý plot?, 26.7.2018
Buk nevím, plot jsem z něj v reálu neviděla, stříhaný z habru i ptačího zobu by se měl pohodlně vejít (konkrétně u nás v osadě ho mají z ptačího zobu š.60cm, výšky (zatím)cca 150cm a vypadá čím dál tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika