Příspěvky uživatele - 213.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 18.7.2012
našla jsem ji :-) Cordyline fruticosa - Cameroon Yellow :-) děkuji
Co je to za rostlinu?, 17.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem tuto rostlinku a nemohu nikde najít jak by se mohla jmenovat a jak se o ni správně starat. Neporadil byste mi někdo prosím?
Ne-bylinková spirála, 29.6.2012
Dobrý den, nevíte, zda se v "bylinkové spirále" dá pěstovat i něco jiného než jen bylinky? bude se tam dařit i cibulovinám nebo letničkám? Líbí se mi tvar a nápad spirály ale bylinky v ní nechci. Má někdo zkušenost i s osázením jinými druhy květin?
Bylinková spirála, 8.5.2012
Dobrý den, nevíte, zda se v "bylinkové spirále" dá pěstovat i něco jiného než jen bylinky? bude se tam dařit i cibulovinám nebo letničkám? Líbí se mi tvar a nápad spirály ale bylinky v ní nechci. Má někdo zkušenost i s osázením jinými druhy květin?
Přesazení borovice černé, 10.8.2010
Díky moc za povzbuzení a dodání optimismu  Zkusíme to-nic jiného nám stejně nezbývá.Každopádně jste mě pobavil-tak nějak se dá říct, že čím víc se s tím člověk "maže",tím hůř-prostě jdu do lesa, vykopu a jak se jí... celý příspěvek >
Přesazení borovice černé, 10.8.2010
Tak to je mi moc líto... vás i stromu.Já jsem právě borovičku skoupila a sázela jako malý, zhruba metrový stromek, a protože měla prostor a zřejmě dobré místo a péči  krásně, pravidelně roste a nyní po 3 letech má kolem 2 metrů a krásný zdravý... celý příspěvek >
Přesazení borovice černé, 10.8.2010
Děkuji vám za cenné rady.Zkusíme vše tak, jak radíte a budeme doufat... Bylo by mi jí líto, kdyby zásah nepřežila... je nádherně pravidelně rostlá.Ještě jeden dotaz-za jak dlouho po přesazení by bylo poznat, zda se uchytila či nikoliv a jak?Začne... celý příspěvek >
Přesazení borovice černé, 9.8.2010
Dobrý den, ocitli jsme se v situaci, kdy musíme přesadit asi 5ti letou borovici černou (cca 2 metry).Vím, že není správný čas, ale jinak o ni přijdeme.Myslíte, že pokud ji budeme dostatečně zalévat a podaří se obrýt bal (máme velmi písčitou zem,... celý příspěvek >
Přesazení vzroztlého červenolistého buku lesního, 26.7.2010
Mnohokrát děkuji za rady... Chtěla jsem je přesadit již na podzim, ale vyčkám a budu doufat že se jim na novém stanovišti bude líbit.Mějte se hezky.
Přesazení vzroztlého červenolistého buku lesního, 26.7.2010
Dobrý den, ráda bych se zde poradila ohledně přesazení vzrostlých buků, které jsou na stanovišti asi 4 roky a dosahují cca 3 metrů... nebyly stříhány.Jaký mají buky kořenový systém?Koření hluboko či do šířky?A doporučili by jste vůbec přesazení takto... celý příspěvek >
Potřebuji zjistit název květiny, 2.6.2010
Děkuji!
Potřebuji zjistit název květiny, 1.6.2010 Obsahuje fotku
Potřebuji to pro správnou péči o rostlinu.
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 21.6.2008
Je dobrá, ale má dost široká řídítka. U plotu s tím bývají občas broblémy, zvláště u pletiva, kda páčka plynu zachytává o drátěná oka...
Houby v mulčovací kůře, 26.5.2008
Máte někdo zkušenosti s likvidací hub v mulčovací kůře. Na okrasných záhonech (3 roky po založení) se vyskytlo obrovské množství hub, podobných smržům a i jiných (menší slizovité houby rostoucí ve skupinkách). Jsou jich tam stovky a moří drobnější... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika