Příspěvky uživatele - 168.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Latex nebo vápno, 25.4.2022 Obsahuje fotku
Byť starší diskuse, nicméně stále aktuální.  Základní otázka je, PROČ se natírají kmeny vápnem. Nejprve pro likvidaci brouků (ale nejprve strhnout "borku" (Na povrchu stromu je kůra, která může mít různou podobu, od tenké... celý příspěvek >
Vertikutace trávníku - 30. října, 30.10.2021
K vertikutaci trávníku jsem se bohužel doteď nedostal. Dneska v noci byl už minus jeden stupeň Celsia, další noci mají být zatím nad nulou. Co myslíte, není ještě moc pozdě se do vertikutace dneska pustit? Jiří
Rez slivone - prosba o radu, 26.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni jsem taky vysadil Čačanskou lepoticu (podnož myrobalán). V březnu jsem udělal řez. Až na stromku budu po zimě, která přijde, dělat další výchovný řez tak nevím. Prostředek, kde by měla být terminální větev je zatím oproti krajním... celý příspěvek >
Javor Freemanův - jak daleko od inž. sítí (voda, plyn), 10.10.2021
Díky za reakci, Lído. Máme pozemek cca 2.300metrů čtverečních -  Kout parcely, kde jsou i ty sítě, je o více než 3 metry níže pod úrovní podlahy domu a strom, klidně i vyšší se tam hodí.  Jiří
Javor Freemanův - jak daleko od inž. sítí (voda, plyn), 8.10.2021
na zahradu si plánujeme zasadit javor - javor, který by mohl dosahovat šířky 6m, výška není až tak limitující, spíš nějaký rychleji rostoucí, na podzim červenolistý. Máme vyhlídnutý javor Freemanův Sienna. Pro umístění stromu máme vyhlídnuté hezké... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 9.1.2019
Zdravim.Někde jsem zde četl, vyndat mřižku protí jiskření, proč?Co se stane při ucpání?Ničím motor?Nebo jenom nebude fungovat?Muže mi to někdo vysvětlit?Moc děkuji, jsem laik.J.V
Ořešák blízko tůjí, 10.7.2018
Dobrý den, mám už třetím rokem zasazeny tuje jako živý plot, a teď bych chtěl mezi tuje a studnu (asi metr a půl od obého) zasadit ořešák. Nebude vadit tůjím nebo studni? Tu mám pouze na zalévání zahrady, která je díky poloze docela mokrá i bez... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika