Příspěvky uživatele - 79.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit vos?, 26.7.2011
Zdravím vás, s vosami máme hodně zkušeností, jsme celá rodina s dětmi alergici, a na dostupná místa pomáhá buď Biolit na vosy a nebo brutálnější modrý Raid (je ještě černý, ale ten musíte aplikovat přímo do hnízda a na něj). To je ohledně hnízd,... celý příspěvek >
Cisteni olejoveho cerpadla retezove pily, 1.7.2008
Nemaze, asi po 2 letech mi dosel bipol, tak jsem tam nalil nejaky jedly olej a zda se, ze to tomu neprospelo... Pilu pouzivam jenom prilezitostne. K tomu rozebirani, ty srouby k cerpadlu jsou prave pod tim hnacim kolem, pokud se to da nejak sundat z... celý příspěvek >
Cisteni olejoveho cerpadla retezove pily, 1.7.2008
Mam nejakou hobby pilu McCullogh, typ presne nevim, ale snad to je vsechno podobne. Potreboval bych radu jak se dostat k olejovemu cerpadlu - je to pod "hnacim kolem" retezu a nevim jak se to sundava. Jelikoz jsem se k cerpadlu jeste... celý příspěvek >
Zaseklý nůž u elektrické sekačky?, 1.7.2008
Je-li zasekla brzda, zkuste nuz rozkyvat na obe strany, pokud to nepusti je mozne, ze je "pripecene". Zkuste odmontovat nuz, a podivejte se mrizkou do motoru - pokud se da dosahnout treba sroubovakem na brzdu zkuste ho odlepit, mela by... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 26.5.2008
Je Mospilan a Pirimor stejne jako Sylit nezavadny pro pozreni uzralych plodu, ktere jsou jiz ve velikosti okolo 1-1,5 cm (Severni Morava)? Nemam dostatek zkusenosti, predpokladam, ze msice samy nevymizi, takze postrik asi bude pro stromky hodne... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 26.5.2008
Vazeny pane Boštička, moc dekuji za odpoved. Muzete mi prosim poradit, zda tento postrik (Sylit) pusobi jak na kaderanost tak i na msice? Msice se na nekterych stromcich usidlily v koncich vetvi, kde jsou mlade prirustky, ktere zdarne likviduji.... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 26.5.2008
Mohou se konzumovat plody broskvone v pripade, ze tento stromek bude postrikan Sylitem ted na konci kvetna??? Prosim o odpoved
Černy jeřab (Aronie), 30.8.2007
Dobrý den, nevíte někdo, prosím, jak se z plodů aronie vyrobí domácí víno? Mám plody, které už nejsou k využití, ale nechci je nechat zničit a nějak je ještě využít. Je prý problém s tím, že je aronie trošku nahořklá či co. Můžete poslat i na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika