Příspěvky uživatele - 239.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní jablka dozrávají, 9.7.2018
Já sklidil o víkendu Vista Bellu a trochu mě překvapilo, že už byla trochu přezrála, Průsvitné L. je tak na půl. Vista na M9 už je trochu moc, lehce mastná, ne tolik osvěžující. Juliu až příští rok, srovnám :-) __ K.z B.
Réva Alden a Aivaz, 9.7.2018
Letos se mi sestra odrůd jmenovaných - Arkadia neujala, sucho a moc stromků zakoupených k zalivani. Na podzim vyrobim snad místo na Ajvaz a Arkadiju na jaro znova. Pak to snad pude. Alden bych pak mohl taky pokud bude místo :-) a esli ho někde... celý příspěvek >
Už jen rané broskve, 9.7.2018
To já si na své prvni Valtické Early RH budu muset eště rok počkat :-) su zvědavé :-) mám rád takovou tu hořkou 'příchuť'. Přírůstky sou dobré, je vidět, že nejlepší je dostatečně dlouhodobě vyhnojeny pozemek, dvacet let pěstovana rajčata a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika