Příspěvky uživatele - 233.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnoucí slivoň Haganta, 10.7.2018 Obsahuje fotku
No... není. Naprosto v pořádku.
Vadnoucí slivoň Haganta, 9.7.2018
No, taky mi to tak přijde. V tom případě zasadím 2 do jedné jámy, ve společnosti snad nebudou mít tak hloupé nápady, navíc hromadná sebevražda je velmi nepravděpodobná.
Vadnoucí slivoň Haganta, 9.7.2018 Obsahuje fotku
Tak už uschla kompletně. Vykopal jsem ji, abych ji prozkoumal. Zemina byla vlhká, takže suchem rozhodně nepošla. Kořeny jsou naprosto v pořádku, a když jsem je rval ven, byly pevně zarostlé v zemi. Prostě žádné videtelné poškození, žádná viditelná... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2018, 9.7.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem ho dnes vytáhnul. Letos se povedl báječně. Sázen na Martina, po jahodách na hnojem prohnojený záhon, zalíván.
Řez ovocných stromů, 8.7.2018
Sice to není otázka na řez, ale když vidím vaše stromy - jak to děláte, že je na nich jeden lístek jak druhý, bez jediného kazu, choroby, škůdce? To proti všemu preventivně ošetřujete, nebo máte tak dobrou polohu prostou chorob a škůdců? Když se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika