Příspěvky uživatele - 234.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cresthaven, 31.8.2023
Cresthaven je dobre mrazuodolný.
Pomůcka pří výběru jádrovin, 10.1.2021
Dobrý deň pan Mićurin, prosím mohli by ste sa pozrieť do vašich knižiek aké odrody žltoplodých odrôd jabloní sa pestovali a predávali v Československu zhruba v polovici 80 rokov minulého storočia. Kúpil som v roku 1986 jednu žltoplodú jabloň o ktorej... celý příspěvek >
Řez mladé broskvoně, 20.11.2019
Stromček je "tvárny", dá sa s ním pracovať a poskytuje aj viac alternatív postupu. Ja by som zatiaľ preferoval výchovný rez pred rezom " na úrodu", prioritou by malo byť zatiaľ vybudovanie pevnej kostry korunky. Na foto 1 vidíte trojité púčiky, ktoré... celý příspěvek >
Kanadská reneta alias kmínová, 17.10.2019
KANADSKÁ RENETA - typický 'koženáč', stará odroda, dnes už zriedkavo, ale predsa len ešte pestovaná. Je to odroda, ktorej chuť výrazne dominuje na výzorom. Trhovo nie práve najatraktívnejšie jablko, preto ma dosť (a príjemne) prekvapilo, že túto... celý příspěvek >
Obaleč švestkový 2019, 27.9.2019
Zdravím, napadá obalovač slivkový aj Nancyskú mirabelku? Napadlo ma že slivkoviny s malými plodmi by mohli byť proti obalovačovi slivkovému uchránené alebo sa mýlim? Ringlota Oulinská ktorá má veľké plody mu chutí každý rok.
Red Delicious mutant, 13.7.2019
Súčasný stav - rozdiel vo vyfarbení plodov: Red Cap (foto 1,2) a Red Chief (foto 3). Oba sú klonmi (mutáciami) pôvodnej odrody Red Delicious. IH
Úroda meruněk 2019, 13.7.2019
Odroda HARGRAND - momentálny stav (foto). IH
Poznej ptáka, 11.5.2019
Na jabloni Merkur, ktorá je vysoká asi 3 metre, si spravil hniezdo párik spevavcov (foto 1,2). Hniezdo je vo výške asi 2,5 m. Zahniezdenie v pomerne frekventovanej ovocnej záhrade nie je zasa až také časté, takže ma to naozaj potešilo. Možno by sa... celý příspěvek >
Zakrslá třešeň - řez, 12.2.2019 Obsahuje fotku
Stella je kanadská samoopelivá mrazuodolná odroda čerešne. Nie je to stĺpovitá odroda. Na podpníku Colt by mala dosiahnuť výšku 3m, na Gisele 5 výšku 2m. Stromček na fotke má tendenciu byť vyšší, to sa ale dá regulovať rezom. Za najvhodnejší tvar by... celý příspěvek >
Vhodne odrody jabĺk na pálenku, 28.10.2018
Jablkovicu robíme s kamarátom, najlepšia sa mi zdala byť z Jonagoredov (sú to zimné jablká, veľké, šťavnaté a sladké). My ale jablkovicu potom ešte dávame do dubových a morušových súdkov na 3/4 - 1 rok, kde získa špecifický buket a farbu. Samotná... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 28.10.2018
K tej otázke: myslím si že nie, ale možno existujú na túto tému nejaké vedecké štúdie s opačným záverom, to neviem. V minulosti som mal jeden Jonathan naštepený na podpníku z nejakej okrasnej jablone (mala úplne červené kvety a intenzívne červené... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 8.7.2018
Ďakujem Vám za odpoveď pan Jiří.
Herman, 8.7.2018
Ďakujem Vám za odpoveď pan Mikeš.
Plži na mladých stromcích, 30.6.2018
Mimmo: Dôkladne sa tým slimákom pozrite na tykadlá (prečo? - viď foto). IH
Rubinola - řezat či nechat být?, 5.6.2018
paraji: Pozrite si príspevok na tomto vlákne z 13.4.2018 o 13,38 h. Máte v ňom odpoveď na svoju otázku. IH
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika