Příspěvky uživatele - 225.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 9.7.2018
P. ivane, to chce kliid. Nemusíte sledovat zdejší diskuzi. Něco je teorie, něco praxe a nejlepší je asi tak teorie v praxi :-) můžeme to nechat na někdy jindy. Pro mě je "to" nejlepší příprava pozemku na nové, další, pěstování, protože ani tak... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 8.7.2018
Taky už mám Favority letos, i u mě jsou plody menší, sucho, rychlejší vývin letos v kombinaci ještě dost mladým stromkem. Mě už jdou plně od pecky jak jsou zralé :-) __ K.z B.
Už jen rané broskve, 8.7.2018
Vzhledem k tomu, že už nám (někde) začínají zrát pozdější broskve než -15 (-12) např Favorita Morettina 3, tak zakládám novou diskuzi k zveřejňování zkušeností s broskvemi zrajicich v tomto období - po FM3 do RH :-) diky. __ První broskve v tomto... celý příspěvek >
Velmi rané broskve, 8.7.2018
Řekl bych že 'sezóna' velmi raných broskví končí maximálně FM3 tj. - 15 d před RH. Z tohoto důvodu zakládám novou diskuzi na téma už jen raných broskví tak aby sme to všechno nesmatlali všechno do jednoho a zůstalo toto téma přehledné :-) mohli by... celý příspěvek >
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 8.7.2018
Reagují na příspěvek IH z 8.6.2017: PPV má několik kmenů (označeny alfabetickymi kódy - z hlavy teď nereknu které), některé napadají jen slivoně - švestky, slivy atp. Jiné i meruňky. Je možné že vaše Bystrička má kmen napadající jen švestky a slívy.... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 7.7.2018
Moje Julia na M9 je ještě moc malá na první úrodu :-) budu se muset spokojit s prvními Vistami, které jsou hned po úplně "prvních" jablkach u nás zvané Aničky - Průsvitné L. Ale je to nádhera a pěkná změna po těch merunkach a jinych peckovinach :-)... celý příspěvek >
Stihl ms661, 29.8.2014
Stejne jako 560 XP? Dobrej for ale jsme trochu v jiny kategorii.560xp je konkurent ms362 Kdezto Stihl ms 661 je druha nejvetsi pila od Stihlu tudiz konkurent HQ395xp
Světlušky 2013, 14.7.2013
Zde%nku, díky za Tvou zprávu. A prosím ozvi se, až se u vás v horách světlušky objeví. O uplynulých třech sobotách jsem vždy večer až skoro do hodně husté tmy (tedy zhruba od osmé hodiny večerní asi tak do třičtvrtě na jedenáct či až do jedenácti... celý příspěvek >
Co to je za keř, 14.7.2013
Ano, s dost velkou pravděpodobností to může být janovec metlatý - Cytisus scoparius. Ale doplnil bych ještě možnost čilimník raný - Cytisus praecox. Josef.
Co je to za rostlinu?, 14.7.2013
Ano, brutnák lékařský. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika