Příspěvky uživatele - 12.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypěstovali jste zralé plody banánovníků pěstovaného ze semene?, 11.10.2018
prý to chce hodně kravského hnoje, nevím zda by to čerstvý nespálil.
Která vajíčka jsou zdravější v pořadí druhů drůbeže?, 11.10.2018
nějaký odborník se tady snad nejde, nerad bych slyšel jen laické domněnky nepodložené čísly.no když nic tak aspon ty doměnky.Nad slepice vysoko by měly přesahovat větve actinidie kolomikta, to je nejzdravější ovoce světa a u nás roste dobře.Obsah... celý příspěvek >
Pink Lady, 9.9.2018
Polská firma clematis je ale na světové úrovni.Prodává hlavně klematisy v mnoha odrůdách, ale liany jsou i kiwi a její odrůda vitakola a k ní samec adam, to je věc.I kiwi arguta mají výborné rogow, bingo a j.  Už i některé naše firmy jejich... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 9.9.2018
To domácí švestku já mám rád když je přezrálá, u stopky scvrklá v září a pak je sladká jako med a ta vůně.Jenže šarka znemožnila její pěstování, tak hledám náhradu aspoň stejné chuti.Našel jsem sladší ale špatně se pěstuje a je moc měká, trpí... celý příspěvek >
Jaké ovoce sázet?, 6.9.2018
Čínská višeň je prunus tomentosa, má mnoho malých plodů, je stále co obírat pokud vám ji nespálí padlí=plíseň výhonů.Množí se snadno semenem, v botanické zahradě by ji měli mít.Na zahradě nemá velkou životnost, takže si každý vždy hned po snědení... celý příspěvek >
Světlušky 2018, 12.8.2018
V ostravě u Pískových dolů je staré rameno odry, kam chodí rybáři chytat ryby.je to v listnatém lese, kde je dost vlhko. Nevím už v kterou dobu jsem tam byl a zatměl, v noci berou.Překvapilo mne velké hemžení nesčetný počet světlušek, dosud nikde... celý příspěvek >
Jaké ovoce sázet?, 12.8.2018
Váš pseudocerasus neznám. čínská višeň je prunus tomentosa, to už snad každý zahrádkář zná. Už jednou jsem si říkal že ji zruší, chytla na čerstvé výhony plísen a opadly listy. Ale na průvanu roste krásně a děti mají stále co obírat, plody nejsou... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 28.7.2018
Starší plodící výhon má tendenci se odklonit, a v tu chvíli z jeho báze vyrůstá nový, mladý.Starý ustřihnu nad místem růstu mového.
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 6.7.2018
ve světě je mnoho ovocí, které unás nemáme a mohly by se dovézt. pro nás zůstává stále nevyčerpatelným zdrojem rusko, a trochu čína.já nasbíral moc odrůd kiwi a zimolezů, začal jsem už před 46 roky.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 27.5.2018
já si občas některý dobrý nařízkuju zelenými řízky ve skleníku, když řízkuju jiné věci. chytají se výborně.
Slimáci, 18.5.2018
Všude kde jsem zahrádkařil jsem měl problémy se slimáky. Ted jsem se nastěhoval k Českému Těšínu na břeh řeky.Slimáci tady nejsou, jen velmi vzácně.Zato je tady množství velkých střevlíků, kteří mají krovky trochu s červenozeleným leskem.Jestli to je... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 18.5.2018
kolikrát už jsem sem psal jak na hrzce, a pořád s tím má někdo problém.já teda ne, když přijde, je za půl hodiny mrtvý i s jeho rodinou, mám vzduchovku a broky a vím, že když je v díře, vystrčí za 10-15 minut hlavu, střelím a hned nabíjím, protože... celý příspěvek >
Odkopek angrestu, 10.1.2018
Když se keře angreštu přihnojí, vypustí mnoho výhonků jak od kořenů, tak i z větví. Ty se dají ještě zelené nežli zdřevnatí odříznout a dají- li se do množárny, krásně zakoření. Ovšem jen z pravokořenné rostliny. Stromkové od výhonků nejde vzít, to... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 7.1.2018
ano, kiwi lets omrzlo na většině našeho ůzemí.Brzy zase začlo rašit znovu z rezervních pupenů, ale to už většinou bez květů. Alespoň udělalo pěkné váhony, které dávají naději na dobrou úrodu příští rok. Pokud kiwi omrzlo a ještě i potom uhynulo,... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 7.1.2018
Děkuji za reakci zkušeného zahrádkáře. Ano, zelenina má být základem naší stravy a každý by si ji měl umět vypěstovat. Nikde jsem ale nepsal, že aktinidie mají v sobě jen a jen vitamín C. Mají ho v přírodní formě, nikoli chemické a obsahují také... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika