Příspěvky uživatele - 234.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
-3,2°C a jablká na stromoch, 8.10.2019
Pri -5 pred par rokmi zmrzli u nas Jonathany, bolo to okolo 20 septembra. Duzina vnutri mala tmavsiu farbu a nasledne zacali hnit. Dnes po tych -3 som odtrhol jedno jablko a nezdalo sa omrznute
Zasychání plodů Ostružiníku, 27.9.2018
sargoonl: Ak viete anglicky, pozrite si tento článok (viď fotky). Prípadne si ho dajte preložiť. IH
Prasklý strom, 27.9.2018
107.244: Chybu Ste spravili už na začiatku, pri zapestovaní stromčeka - nesprávny výchovný rez. Nemám pohľad na celý strom, ale zrejme je to tak, že Ste korunu zapestovali z dvoch príliš silných kostrových konárov, ktoré odstupujú z kmeňa v ostrom... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 27.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes som odtrhol prvý plod poľského Ligolu (LInda x GOLden Delicious). Jablká ešte potrebujú zostať pár dní na strome, aby sa vyfarbili do typickej tmavočervenej farby. Ligol je odroda nie úplne špičková, ale nepochybne po každej stránke nadpriemerná... celý příspěvek >
Nejrychleji rostoucí strom, 5.7.2018
Môj tip (netradičný) pre Vás je MIŠPUĽA (Mespilus germanica). Možno nerastie najrýchlejšie, ale myslím že by spĺňala čo očakávate a aj mnohé navyše: Je nenáročná na pôdu aj stanovište, to slnečné jej vyhovuje. Je mrazuodolná, nepotrebuje žiadnu... celý příspěvek >
Množení rybízu na meruzalku, 5.7.2018
Pestovanie červenej ríbezle v tvare stromčeka na meruzalke môže mať aj svoje výhody. Zaberie menej miesta, môžete mať pod ňou zeleninu alebo jahody, kto zápasí s nedostatkom miesta tak stromček môže kombinovať aj s okrasným záhonom a pod. Samozrejme,... celý příspěvek >
Derave az rozpadnute listy malin, 5.7.2018
LubosP: S veľkou pravdepodobnosťou je to "práca" chrobáka Malinára plstnatého (foto). Ak áno, tak sa môžete ešte "tešiť" aj na poškodenie plodov - samičky kladú vajíčka do vyvíjajúcich sa malín ktoré potom larva vyžiera zvnútra. IH
Velmi rané broskve, 19.6.2018
Cresthaven lepší Suncrestu. V čom je lepší Cresthaven od Suncrestu?
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 16.4.2018
Ešte pred vyrašením je vhodná Sulka (síra). Tá už ale teraz nie, na ňu je neskoro. Do úvahy prichádzajú akaricídy, na Slovensku sú registrované napr. Apollo 50 SC a Vertimec 018 EC. Chcem Vás ale upozorniť na jednu dôležitú vec: mladé rašiace (ešte... celý příspěvek >
Co je to za , 16.4.2018
Fotka nie je najostrejšia, ale s veľkou pravdepodobnosťou ide o tmavo sfarbeného myšiaka lesného (česky Káně lesní, lat. Buteo buteo). Ak by Ste boli zo Slovenska, tak by do úvahy prichádzal ešte Orol krikľavý (Aquila pomarina), ten má ale väčší... celý příspěvek >
Nepěkné květy broskvoně, 16.4.2018
Poznáte rozprávku o škaredom káčatku? Ak budete mať výstavné plody, tak je to ÚPLNE V PORIADKU. Jedia sa broskyne, nie kvety. IH
Melouny 2017, 14.4.2018
Neviete ci sa oplati sadit semena vybrate z minuly rok z odrody Granat F1 ked to je hybrid? V originalnom baleni je len 5 semienok a je dost drahe a este polovica mi ani nevyklicila minuly rok, mal som len jeden plod z ktoreho som vybral semená. Mal... celý příspěvek >
Kalipso, 22.2.2018
ake mate skusenosti s annou s. a elenou? neodolavaju sarke??    Anna Špäth a Elena sú odolnejšie ako Domáca slivka alebo Stanley. Ale rezistentné nie sú. Ako je u vás na tom s odolnosťou na šarku Hanita?  S Opálom a Kalypsom... celý příspěvek >
Bergarouge, 18.9.2016
Pán Jirko máte skúsenosti aj s Hargrandom?     Jano. 
Gabrovská se Bulharům povedla, 18.9.2016
Mali ste ku Gabrovskej dobrého opelovača pán Petr? U Gabrovskej sa uvádza že je nároćná na opelenie.Opeluje ju údajne len Zelená ringlota a Stanley.     Jano
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika