Příspěvky uživatele - 221.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejspíš plíseň narajčatech - postříkat nebo zlikvidovat?, 8.7.2018
Toto není plíseň, ta dělá na listech šedobílý moučný povlak. Některá rajčata loni toto měla taky, nic jsem s tím nedělal a jela až do října vpohodě. Michal
Masitá rajčata, 6.7.2018
Co zkusit tyto, příští rok je asi prubnu Rajče tyčkové - LITTLE SWEETHEART. Michal
Masitá rajčata, 5.7.2018
Oprava 20.4. šlo vše ven 
Masitá rajčata, 5.7.2018
Pěkné, kdy jste vysela to Cherokee? Jinak nechápu proč mi dříve začalo zrát bůvolí srdce než stupické polní ranné, obě odrůdy jsem vysel stejně a mají stejné pěstební podmínky. Přitom jsem se těšil že budu mít jako první ty stupické. Předehnali je... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 4.5.2018
Zdravíčko, rajčata mám venku od 20.4. jedno jsem zkušebně dal ven už 10.4., papriky jsou venku od 26.4.  Michal 
Použití netkané textílie, 29.4.2018
Ano, mně se to osvědčilo loni, dal jsem ji dvojitě a vpohodě, akorát nevím do kolika mínusových stupňů to pomůže. Jinak tu textilii doporučuji podepřít tyčkama aby se nedotýkala rajčat přímo protože když zvlhne tak Vám poláme špičky i s... celý příspěvek >
Kudrnatost listů rajčat, 21.4.2018
Doporučuji si kupovat (pokud nemáte jiné možnosti) profesionální substrát a nebudete mít žádné problémy.
Rajčata a papriky, 21.4.2018
Můžete, a v případě mrazíků je dáte dovnitř, takže žádný problém, ať se daří. Michal
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 13.3.2018
Určitě počkejte, jedna odrůda mi vyklíčila až za 12 dní jmenuje se Soldaki, a jiné za 4-5 dní Orkádo, Oxheart Pink atd. Michal
Vysev paprik, 27.2.2018
Tak papriky už klíčí takže lze vysévat hned po vybrání z plodu. Michal
Vysev paprik, 25.2.2018
Haha, zrovna před pár dny jsem vysel semena z papriky co jsem koupil v obchodě protože byla dobrá, nesušil jsem je a rovnou nasel do zeminy, tak     jsem zvědav jak to dopadne. Michal
Rajčata 2018, 19.12.2017
Srdce
Rajčata 2018, 19.12.2017
Letos jsem měl prvně také oxheart, moc mi chutnal, bohužel byl jen jeden takže na příští rok jich plánuji tak 10.
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017
Popravdě jsem nepomyslel na to jestli se pěstování vlastní zeleniny vyplatí či ne. Je fakt že za letošní množství rajčat co jsem sklidil bych v marketu zaplatil "majlant" oproti pár korunám za semena, ikdyž samozřejmě je to víc starání se o semenáčky... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017
Dobrý den Nezapomeňte však na jednu věc, a to že zelenina z obchodu je většinou chemicky ošetřovaná. A třeba papriky moje mi chutnaly víc než kupované, o rajčatech ani nemluvě. Letos jsem nemusel ošetřovat ani jednou. Michal
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika