Příspěvky uživatele - 3.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rekonstrukce zahrady - co se starym travnikem?, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Asi bylo na mysli zatravňovací rohože... Zadejte to do vyhledávače, buď máte obchod v okolí nebo poslat.Zpravidla kdo umí nabídnout zatravňovací dlažbu, umí i toto.
Zahradní traktory Partner, 5.7.2018
Kdo má na koně, musí mít i na oves a postroj.Vím, že to je v zoufalý kvalitě a vzhledem k ní předražený, ale obávám se, že nejlepší způsob je to koupit na tento model na netu, cokoliv levnější, bude nakonec drahé.Měl jsem husqvarnu sezónu a i nejen... celý příspěvek >
Scheppach 1010 vs. Vari 10 t Super Force, 2.7.2018 Obsahuje fotku
2.
Scheppach 1010 vs. Vari 10 t Super Force, 2.7.2018 Obsahuje fotku
1.
Scheppach 1010 vs. Vari 10 t Super Force, 2.7.2018
Ten průměr vychází z bezpečného ustavení špalku -stůl má např.25cm, tak bezpečně se tam ustaví špalek 20x2=40cm, protože takový smrk se štípe jak máslo, nebo bříza.Tvrdší buk, dub jakoby chvíli odolával a pak lupne a buď se rozletí, nebo ho podrží... celý příspěvek >
Scheppach 1010 vs. Vari 10 t Super Force, 29.6.2018
Vás možná nezaskočí 60 cm, ale štípačku Vari force 16t ano, když je udávaná na poloviční průměr 😉.Ale jinak dobrý tip, jen nevýhoda je cena 30tis.Jeden se musí rozhodnout, jestli chce štípat nebo krájet.Rozštípnutí nastane do 10cm posunu... celý příspěvek >
Výběr vysokotlakého čističe - WAPky, 27.6.2018
Mám stihl 129plus, který se podobá tomu nilfisku, nad kterým jsem taky uvažoval, karcher mě vypadl z nabídky, už nevím proč.Předtím jsem měl noname z Rakouska za 2.5tis.,používal jsem to na mytí auta 1xměsíc asi 10let a pomohl s chodníkem po povodni,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika