Příspěvky uživatele - 149.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák vykotlaný už v 1. roce, 4.7.2018
Ok, šmiknu to v srpnu. Zásilky už po několika zkušenostech také neberu, nyní rozhodně už vše osobně. Nicméně ani to není zárukou - v Želešicích u Urbana jsem byl vždy spokojen, nicméně na podzim jsem tam koupil 2 hrušně na semenáčích... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 3.7.2018
Podle vás jsem uvedl nejnevhodnější příměr... já uvedl pouze svoje podmínky v sadu a vojtěšku jako všude doporučovanou hlubokokořenící plodinu pro zkvalitnění půdy. Nestudoval jsem VŠZ, takže fakt nevím, že se vojtěška nehodí. Myslel jsem, že potřeba... celý příspěvek >
Vadnoucí slivoň Haganta, 3.7.2018 Obsahuje fotku
Řekl bych, že dokonáno jest. I kůra už se scvrkává, typicky jako při vysušení... Tipl bych si na náhlý problém s kořeny? Nebo se takto projevuje i něco jiného?
Ořešák vykotlaný už v 1. roce, 3.7.2018
Podívejte se na 1. fotku - copak nevidíte, že je stromek totálně dutý? Ano, nějaké přírůstky má, proto jsem jej až tak pečlivě neprohlížel. Až včera jsem si toho s hrůzou všimnul. Další 2 stromky jsem nefotil, ale ty mají přírůstky cca 1 cm!... celý příspěvek >
Ořešák vykotlaný už v 1. roce, 2.7.2018 Obsahuje fotku
Vloni na jaře jsem sadil 3 ořešáky kupované zásilkou v Uh.Ostrohu - Jupiter, Seiferdorfský a Viktoria. Všechny 3 živoří - vrchní části špičáků odešly, rašily kousek níž v podobě malých lístků. Letos to samé, pouze Viktoria je na tom trochu líp, viz.... celý příspěvek >
2018 prvni merunky dozravaji, 2.7.2018 Obsahuje fotku
Tak Pinkcot za pomoci dětí spořádán, chutný, velmi šťavnatý.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika