Příspěvky uživatele - 96.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň jádrovin 2018, 21.1.2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Letošní sklizeň všech odrůd jablek měla jednu vadu. Sklizené jablka měly a mají (ty, které jsme ještě nezkonzumovali) fádní chuť, jako by planou. Nevíte v čem je problém? Jablka byly vybarvené standardní velikosti a... celý příspěvek >
Uchovanie kvasu, resp skorší termín pálenia, 15.11.2018
Nejlépe el. vrtačkou a klasickým vrtákem na ocel. A jak píše p. Vysloužil, podložit deskou nebo jiným rovným dřevem.
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 18.10.2018
Vykopat díru v průměru 1 m, hl. 0,8 m a stromek zasadit do kvalitní zeminy. Později, cca po 4 - 5 ti letech přihnojovat podle toho jak bude stromek prosperovat. Já bychzasadil spíše slaběji rostoucí podnož, kterou je lepší pravidelně přihnojovat než... celý příspěvek >
Postižená kůra slivoně, 24.7.2018
Řekl bych, že to je monilia a jak radí p. Vysloužil - odřezat.
Lipnická švestka, 24.7.2018
Lipnická se zdá chutnější než pozdějí zrající Wangenheimova.
Nejranější odrůdy slivoní, 2.7.2018
Trochu odbočím od tématu. Loni mně nějaký nenechavec sklidil část úrody švestek a všechny tatarovy hrušky. Dost mně tím namích, protože tatarka konečně zarodla a já samozřejmě ani nevím jak chutná. Není nějaký vhodný prostředek, kromě brokovnice,... celý příspěvek >
Velkopavlovická, 2.7.2018
Také bych dokázal dlabat (jíst) meruňky každý den ale zatím nemám co. Zasadil jsem Tomcot a Kompaktu. Tomcot odchází na monilii a Kompakta zatím drží, nevím ale, jestli je Kompakta samosprašná nebo potřebuje opylovače. A když je Kompakta cizosprašná... celý příspěvek >
Prepad plodov slivky, 18.6.2018
Plody švestek jsem ostříhal i s větvičkami.
Škůdci švestka, 31.5.2018
Pokud byly běžné teploty stříkalo se proti 2. vlně obaleče začátkem července. Letos je to všechno cca o 3 týdny uspíšené.
Škůdci švestka, 30.5.2018
Vážení zahrádkáři, kdy letos budete stříkat proti obaleči švestkovému? Při nynějších teplotách se asi bude muset stříkat dříve.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika