Příspěvky uživatele - 252.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zpustlý sad, 14.12.2019
Jablka na fotografii mě velmi připomínají odrůdu Elstar, kterou jsem v 70 tých letech pěstoval. Velmi úrodná odrůda Chuť byla navinule sladká, aromatická a velmi dobrá. Jenom mě zaráží odolnost proti strupovitosti. Tu má Elstar poměrně nízkou, ale... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 11.8.2018
V České reoublice se dá bez nějakých problémů sehnat Kalcolit forte. Jedná se o roztok chloridu vápenatého. Dává se 200 ml na 10 litrů vody. Jedná se o výrobek české firmy. Dá se sehnat i v internetových prodejnách. Je v litrovém balení a cena je do... celý příspěvek >
Chřadnoucí meruňka, 1.7.2018
Meruňka by mohla trpět boulovitostí na kořenech. 
Lipnická švestka, 17.5.2018
Popis Bühlské v Malé pomologii jsem taky našel. Ale popis v Moravském ovoci je trochu jiný a podstatně podrobnější. Pan Suchý o ní píše: vzrůstu je silného, tvoří hustou, kulovitou korunu. Letorostů vyvinuje mnoho a jsou silné, zelenošedé barvy a... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 7.5.2018
Když čtu co všechno bylo a je napsáno o Lipnické švestce, tak mě to pořád něco připomínalo. V loňském roce jsem u kamaráda ochutnal první plody, a to mě jenom potvrdilo, že tuto odrůdu znám z dětství, že ji můj dědeček pěstoval, nazýval ji Bilská a... celý příspěvek >
kapková závlaha, 27.12.2008
tak to opravdu netuším nejsem odborník
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika