Příspěvky uživatele - 234.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeron je nejlepší, 28.6.2018
Bergeron nejlepší? Ač ho mám také a nezatracuji jej tak ani omylem!
Velkopavlovická, 28.6.2018
Já se musím jednoznačně připojit k názoru pana Hlavatého, přidal bych ještě Ceglédi Oriás, Paviot a u nás cca stoleté stromy neznámých odrůd vzhledově i chuťově připomínající maďarské odrůdy.V 90. letech a dál se objevilo mnoho pro nás nových odrůd,... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 15.4.2018
Pán Peter, že vám Boscova ještě nerodila vás nemusí znepokojovat, na semenáči tato hrušeň začíná rodit 7. až 9. rok a jak psáno v jiném příspěvku, může trucovat několik let ale jednou se rozjede, zvlášť když ji rozumně přihnojíte a obryjete.Pokud... celý příspěvek >
Mladá třešeň nevětví, 20.3.2018
Dobrý den, nejdřív k podnož Gisela-je to slabá podnož.Do zahrady kterou často nenavštěvujete bych volil stromek na silné podnoži u třešně podnož Ptačku s tím, že na této podnoži vám vyroste velký strom s výdrží několika desetiletí bez nutnosti... celý příspěvek >
Mulčování ovocných stromů, 23.10.2017
Držte se rady p. Vysloužila. Zdravím
Co právě sklízíte?, 23.10.2017
Široké pojmy jsou moje hobby-:)))... ano, "mladé", 3 až 35 let a kdepak kosi, předbíhat se nenechám-:))
Co právě sklízíte?, 23.10.2017
Zapoměl jsem-lokalita JM.
Co právě sklízíte?, 23.10.2017
Dobrý večer, bude to krátký výčet. Ze 17 jabloní 15 jablek a ze 3 hrušní 8 hrušek, toť s letošním "svrabem" vše-:))))
Heliodor, 6.10.2015
Poradí mi někdo kde sehnat Heliodor na M1 příp. na A2 - školka která zasílá? Díky, zdraví Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika