Příspěvky uživatele - 22.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vajíčka škůdce v kořenech maliníku, 2.7.2019 Obsahuje fotku
Maliník zasazený na jaře, chřadnul a uhynul. V kořenovém balu bylo toto. Co to je?
Maliník odolný proti virům?, 27.6.2018
jo, to je fakt, asi nezabráním tomu, aby mi hmyz něco přinesl. Jen jsem myslel, že   třeba existuje nějaká supermalina, které ty viry nevadí:) 
Maliník odolný proti virům?, 20.6.2018
Maliníky se nakazily nejspíš od souseda nebo možná tu virózu přineslo kořenové háďátko, protože nově vysazené maliníky a rybízy na stejném místě rostou strašně pomalu. Háďátko bych snad zničil dusíkatým vápnem, ale virus ne. Prý existují maliníky... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 3.5.2018 Obsahuje fotku
Pomozte prosím, co přesně to je? Krásně to voní, ale roste v opuštěné zahradě a sousedé taky nevědí.
Maliník - je to metlovitost?, 26.6.2017
Jo, tak ten někdo jsem byl asi já:) Každopádně vám oběma díky za pomoc. 
Maliník - je to metlovitost?, 23.6.2017 Obsahuje fotku
Zakrslé, nedovyvinuté výhony i v době, kdy na ostatních šlahounech je plný list a zrající plody. Co to je a jal to zlikvidovat? 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika