Příspěvky uživatele - 119.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018
Mám ze dvou zdroj, přesně neurčím, jahodárna Vranany a menší část zahradnictví Kruh u Jilemnice . Fytoftora to není tou napadené sazenice v suchu usychají během týdne
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018
Takže asi fytoftorová hniloba?.Byly to loni zakoupené frigo sazenice.s tím asi moc nenadělám, jedině likvidace.
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám zakrnělé sazenice jahodníku, typuji na napadení roztočíkem jahodníkovým. Kdysi v roce 2009 zde padla rada o použití Sulky. Prosím paní Lídu která se tehdy ptala zda to vyzkoušela a jestli to pomohlo. Vertimec zatím moc nezabral.Děkuji... celý příspěvek >
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 25.7.2018
Dobrý večer. Odkud přibližně jste, zahálí mi v garáži vibrační čerpadlo Rondela použité 2x.Při čerpání vody z kovové nádrže je díky vibračnímu pricipu dost hlučné.,
Okurek - pouze samčí květy, 27.6.2018
Dobrý den. Mohu potvdit, Tasty Green měl u mne plody až na bočních výhonech. Ty jsem zprvu vylamoval až na zapomenutých vyhonech se udělaly okurky
Okurka salátová - zesvětlání listů, 24.6.2018
Dobrý den.Prohlédněte rub listů pod lupou, vypadá to na napadení sviluškou.
Čerpadlo Sigma 32-SVA, 17.6.2018
Dobrý den, Tak to asi máto špatný pojištovák, kam by šla ohřevem roztažená voda?
Vysoké natě u brambor, 20.5.2018
Dobrý den. Viděl bych to na vysoký obsah dusíku z chlévské mrvy.
Brokolice, 18.5.2018
To jste na tom stejně jako já (zakladatel přéspěvku, už jsem to nevydržel a šly na kompost a slepicím. Vím že je to škoda, přičítám to teplému počasí nebo nejaké přešlechtěné osivo. Zkusím opět na podzim. Díky nim jdu teď sázet papriky do skleníku.
Brokolice, 17.5.2018
Stále čekám ale nemám kam vysadit papriky které živoří v květináčích. Pěstuji takto každýy rok ale toto se mi stalo poprvé asi to bylo tím teplem co bylo.Dám jim šanci ještě týden.
Brokolice, 17.5.2018
Dobrý den.Brokolice ve skleníku vytvořila mohutné rostliny které ale vůbec netvoří růžici. Co s tím?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika