Příspěvky uživatele - 199.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnovení barvy/nátěru zapuštěného plastového bazénu, 15.12.2020
Dobrý den, jak se osvědčil Attack detergent gel při oživení barvy skeletu plastového bazénu? Děkuji.
Rajče jako Bajaja, 21.4.2019 Obsahuje fotku
dobrý den, co se tyce balkonovych trpasliku vyzkoušela jsem vloni bajaju a tumbling tom protoze na obalech byly stejne ilustrační obrazky. na obrazcich je podle mne spíše tumbling tom pokud je to vubec jedno z toho. bajaja ma velmi typicky vijan s... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 16.8.2018 Obsahuje fotku
dobrý den, ráda bych se zeptala na bílé žilkování uvnitř rajčete viz foto objevilo se to jen na jednom vijanu, rostlina jinak vypadá celkem zdravě a rajčata taky úplně normálně, jen tyhle vypadají jak mačkaná umělá hmota. díky moc!
Jak uskladnit sušená rajčata?, 16.8.2018
velmi zajímavá varianta kromě zmiňovaných je nasušená rajčata pomlít a uschovat jako sypké koření, případně vyrobit z pomletých rajčat pesto. V oleji naložená rajčata nemusí být v lednici, skladuji naložená v oleji ve spíži (kromě česneku ještě s... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 16.8.2018
To máte stále problém s tím vápníkem, jestli je to opět v kontejnerových rajčatech, doporučuju na příští sezonu schovávat skořápky a udělat z nich ve spodní třetině souvislou nadrcenou vrstvu v každé nádobě, hlavně pak pokud zaléváte deštovkou, nebo... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 19.7.2018 Obsahuje fotku
kečup dělám hodně podobně, nedávám nové koření a hřebíčky ale navíc tam mám vždycky čerstvý bobkový list. jinak je to stejné. Cukr a ocet ladím podle chuti, hodně záleží na odrůdě rajčat a vlastně i jablek.  Všechno krájím jen na takové halabala... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 19.7.2018 Obsahuje fotku
Můj manžel koupil na podzim ve výprodeji v tesco semínka rajčat Marmande za 5 kč balíček. Z legrace jsem je v březnu vysela, že je porozdávám, nakonec jsem si i nějaká nechala a asi 20 rostlin jsem dala sousedce, že na ně vidím přes plot. Rajčata... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 19.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Teto Jano, moje cherokee purple i když podtrhávám nahoře hodně zelené, je uvnitř moučnaté a na chuť kyselejší. Když ho trhnu později je zase už strašně moučnaté. Rajčata jsou hodně ve stínu a jsou dost zalistěná, může to být tím?... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 25.6.2018
a omlouvám se, server mě nepřihlásil, takže doplnuju identitu: Sita, vyškovsko, 340mnm, ta co na dlážděném pozemku velikosti parkovacího stání pěstuje mimo jiné i 60 rostlin a rostlinek rajčat :-)
Rajčata 2018/2, 25.6.2018 Obsahuje fotku
Vilmy vysazené 9. ledna, do velmi špatných světelných podmínek, mírně vyčouhlé (na trpaslíky) vložené do okapu na jižní straně domu 20. dubna, první květ 5. května, 20 června první červené rajče (jiná rostlina než první květ) nyní už každý den hrstka... celý příspěvek >
Okurek - pouze samčí květy, 25.6.2018
Dobrý den, některé okurky potřebují zalomit hlavní výhon a samičky se objeví až na výhonech bočních. Nevím jestli je to tento případ, ale za zkoušku nic nedáte. Podle mě spálení může souviset s pozdějším nástupem kvetení, než se rostlina vzpamatovala... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 8.5.2018
ještě poloha, vyškovsko, 340mnm. Jana.
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 8.5.2018
pěstuju v okapu na domě trpasličí vilmy a nějak se mi doma hodně vytáhly a já potřebuju aby byly malé a přidřeplé, aby se mi z toho okapu nevyvrátily a nelámaly se - takže putovaly ven už 12. dubna. daří se jim skvěle, kvetou a košatí se - jen jsou... celý příspěvek >
Polyversum na rajčata (i jinou zeleninu), 7.5.2018
polyversum jsem vyzkoušela vloni a považuji ho za nefunkční, neochránilo ani nevyléčilo žádnou z rostlin na kterou jsem to použila.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 21.1.2018
taky mám dobrou zkušenost s Vilmou, je sladší než převislý Tumbling Tom nebo Bajaja (v těchto moc nevidím rozdíl, možná jde jen o jiný obchodní název i fotka na balíčku je stejná jen zrcadlově otočená) a do menších prostor je vilma lepší - ... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika