Příspěvky uživatele - 100.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zvýšit sladkost angreštu?, 24.6.2018
Taký horúci máj a prvé tri júnove týždne ako ten rok si ozaj ešte nepamätám. Napriek tomu boli čierne ríbezle oproti iným rokom akési bez cukrov. Takisto skorá odroda ružovej ríbezle. Uvidíme ako dopadnú neskoršie odrody červených ríbezlí. Už sú... celý příspěvek >
150 m.n.m, južný svah, menšia záhrada, 24.6.2018
Ja osobne mám väčšie množstvo hodne starých jabloní na semenáčoch aj mnoho iných vzrastných stromov. Je pravda že tie stromy výtvárajú úžasnú atmosféru akú pri stromoch povedzme stredných rozmerov nikdy nedosiahnete, takže absolutne rozumiem čo a... celý příspěvek >
150 m.n.m, južný svah, menšia záhrada, 24.6.2018
Tie marhule mi tiež prídu do Vaších podmienok ako veľmi vhodná voľba. Akurát u marhúľ je tok kvôli monílii bez chémie dosť ťažké. Ja osobne by som pri tak malej záhrade miesto letných jabĺk dal prednosť z môjho pohľadu hodnotnejšiemu ovociu. Na... celý příspěvek >
150 m.n.m, južný svah, menšia záhrada, 24.6.2018
Neviem presne čo pán myslel tým "o něco menší stromy a ve větším počtu". Neviem či naznačoval inú druhovú skladbu(ale to asi nie, keďže túžite po jabloniach), naskôr chcel odporučiť menej vzrastné podpníky čo pri veľkosti Vašej záhrady a zohľadnení... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika