Příspěvky uživatele - 194.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna oleje v DSK 317, 3.5.2020
dsk 317-1,75l   hlavně aby byl olej pro hypoidní soukolí
Zakalená slivovice, 30.1.2020
Zdravím chlapi, pro všechny z vás, co mají zkušenosti s pálením. Ať už se vám pálenka zakalila z nedostatečného chlazení při pálení, nebo při ředění, nejlepší co můžete udělat je, nechat ji překapat přes živočišné uhlí. Můj tatínek je chemik a... celý příspěvek >
Zakalená část pálenky, 30.1.2020
Nebojte se, je to vážně úžasná věc, dokonalá
Zakalená část pálenky, 26.1.2020
Zdravím chlapi, pro všechny z vás, co mají zkušenosti s pálením. Ať už se vám pálenka zakalila z nedostatečného chlazení při pálení, nebo při ředění, nejlepší co můžete udělat je, nechat ji překapat přes živočišné uhlí. Můj tatínek je chemik a... celý příspěvek >
Jsou merunky nemocné?, 24.6.2018
Děkuji, Ano podle popisu na agromanualu to bude Hnednuti listů. Počkám s postřikem až po sklizni. Dalsim z doporučených je postřik Novozir.
Jsou merunky nemocné?, 23.6.2018 Obsahuje fotku
Na fotkách je vidět slabe olistění, na zkroucených listech Hnědé kropenaté části. Stromy dobře odkvětly, proti monilioze jsou použil Zato Horizon a LUNA Experience. Mám to na všech stromech.
Mnohonožky... Jak na ně?, 20.10.2017
Ocet, to je to jediné co je na chvíli odradilo.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika