Příspěvky uživatele - 57.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předsadba clematisů, 30.8.2018
Dobrý den, mám se svolením souseda u jeho garáže zasazené clematisy, na které svítí celý den slunce. Co by bylo nejvhodnější před ně nasadit? Je tam cca 50 cm pruh. Děkuji za případné návrhy. Dáša
Kolik rostlin koupit?, 25.6.2018
Děkuji za odpověď. Dáša
Kolik rostlin koupit?, 23.6.2018
Dobrý den, chci si objednat čechravu Straussenfeder, ale nevím, kolik kusů, abybyl záhon v květu hodně bohatý (jako v katalozích). Poradíte mi, vy zkušenější, kolik na záhon 80x300 cm? Děkuji. Dáša
Nej sladkost i velikost bobulí, 19.8.2017
Ndmořská výška našeho města je udaná 316 m.
Nej sladkost i velikost bobulí, 18.8.2017
Dobrý den, která sehnatelná odrůda je nejsladší s velkými bobulemi? A celkem odolná vůči chorobám? A poměrně raná, nejlépe prázdninová? Děkuji. Začátečník Jiří s mnoha vnoučaty.
Cena 4leté rostliny, 8.7.2017
Policie to odložila, soused se jí nepřiznal - prý to neudělal on.
Cena 4leté rostliny, 21.6.2017
Po důkladném prozkoumání jsem nenašla ani kořínek. Nemilý soused to udělal důkladně. omentálně čekám, jak se k tomu postaví policie. Sousedovi nestojím za pohled, natož za odpověď, proč to udělal. Bylo to 5x Berberis Juliane a 6x Pyracantha coccinea... celý příspěvek >
Cena 4leté rostliny, 11.6.2017
Dobrý den, v roce 2013 jsem koupila po 40,-Kč za kus keříky pyracanthy na živý plot, který mi teď na jaře chatový soused zcela zlikvidoval. Policie si ofotila paragon s pořizovací cenou, myslím si ale, že bych měla dostat od souseda více,... celý příspěvek >
Tip na kulovitý jehličnan, 20.5.2017
Dobrý den, poradíte mi nějaký druh jehličnanu, který sám bez zásahu nůžek roste kulovitě? Max. do 1 metru výška i šířka. Děkuji. Dáša
Kalina Eskimo, 7.4.2017
Dobrý den, před domem jsem si předloni vysadila 3 stromkové kaliny, na jaře hezky kvetly. Po letošní zimě mají 2 zcela suché listy, ta třetí je taky nemá zdravé. Čím by to mohlo být? Jsou náchylné na velkou zimu, nebo trpívají jinými... celý příspěvek >
Brslen na kmínku, 22.8.2016
Dobrý den, chci si koupit v eshopu brslen na kmínku, ale nemohu se rozhodnout, který. Jestli křídlatý nebo plochý. Protože nemám možnost vidět ho naživo, ráda bych znala vaše názory, který je po celý rok hezčí, a do jaké šířky se rozroste korunka... celý příspěvek >
Tavolník van Houtteův, 21.4.2013
Dobrý den, máme ho na zahradě na slunném místě, je krásný, vzrostlý. Nelíbí se mi ale, že je pod ním jen holá hlína. Tak mne napadlo, že by tam mohly snad růst nějaké půdopokryvné trvalky. Pokud ano, poradí mi někdo z vás, které jsou pod... celý příspěvek >
Výška kmínku 90cm, 26.4.2012
Dobrý den, jsem laik s krásnou zahradou. Chci si koupit ginkgo biloba Mariken na kmínku. A teď ten dotaz, nad kterým se odborníci určitě pousmějí: Výška kmínku 90 cm znamená, že ten stromek nikdy nebude vyšší (jen o korunku), nebo ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika