Příspěvky uživatele - 180.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstitelská pálenice v okolí Brna, 5.8.2018
Dovolim si Občanské pálenice trochu zastat. Pálil sem zde už vícekrát, několik let zpátky a vždycky sem byl spokojené. Fakt je že já vždycky palim v zimě - kadlátky, nebo jabka a to už je větší klid a termín se dá více posouvat. __ co se týče času,... celý příspěvek >
Světlušky 2018, 22.6.2018
Dnes - druhý letní den a dva dny před svatým Janem - a venku je 5-9°C! Pěkná kosa (v Rusku sněžilo), i světlušky téměř zamrzly. Za celou přibliýně hodinovou procházku jsme viděli horkotěžko nějakých 20, možná třicet světlušek - méně než jednu za... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 22.6.2018
Brslen nikoli, asparágus taky ne, ale marně tápu, co by to mohlo být. Růžové "ozdobičky"  na stromku se mi jeví spíše jako baňkovité květy, než jako plody (třeba se mýlím). Květy, jako mají třeba mnohé vřesovcovité rostliny (borůvky,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 22.6.2018
Semenáč v květináči je zcela jistě pajasan. Patří mezi cizí, invazívní dřeviny, které se velmi snadno množí a klíčí na nejrůznějších místech, rumištích, ve spárách zdi, okrajích chodníků apod. Také mi dva či tři kousky na zahradě vyrostly; po pár... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika