Příspěvky uživatele - 43.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 22.6.2018
Zdravím, neviem ako to má oleo-mac s pílami ale mám od nich záhradnú kosačku = ani nie tú najdrahšiu ale ani najlacnejšiu (taký stred) a drží mi už cca 8 rokov, možno aj viac a v servise ešte nebola.. Funguje na 1 naštartovanie a som s ňou max.... celý příspěvek >
Kvas z čerešní = ako na to, 22.6.2018
Vodu dom pridal, lebo som sa to dočítal niekde na internete a myslím ze som to aj niekde počul. Mne sa to tiež nezdalo robiť z toho víno.. Preto som sa radšej spýtal :) V tej paliarni mi tvrdili že bežným spôsobom (napr ako sa robia slivky) by... celý příspěvek >
Kvas z čerešní = ako na to, 22.6.2018
Zdravim, tento rok bolo vela čerešní a nazbieral som cca 100l Dal som vody, a rozmackal čerešne. (2 dní dozadu) Lenže keď som si chcel v palenici rezervovať termín. Medzi rečou mi poradili, že by bolo lepšie urobiť z toho najskôr víno a to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika