Příspěvky uživatele - 58.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatický posuv struny, 20.6.2018
Jak bylo napsáno -dle západky.Namotání je dáno cívkou, nevím model, není foto, pokud máte dvě samostatné cívky vedle sebe, tak namotáváte jednu, počítáte otáčky a vedle namotáte druhou se stejnýma otáčkama a nebo namotáte jednu, pak ji odmotáte,... celý příspěvek >
Jaký aku vyžínač?, 20.6.2018
Z Lidlu nic nemám, prý je to na doma použitelný, ale kupuji právě onen stihl a v katalogu jsem to neměl, potřebuji utratit ročně 50tis.do techniky, proto jsem se o to zajímal, protože už všechno mám od vysavače přes myčku, plotostřih,po několik pil a... celý příspěvek >
Jaký aku vyžínač?, 19.6.2018 Obsahuje fotku
Jasně, už jsem to naše jindel zvlášť ten aku-pack na záda, za 24 tis.
Jaký aku vyžínač?, 19.6.2018 Obsahuje fotku
Uvedl jsem FSA 130 od stihlu, ale tak úžasné hodnoty nemá.Který máte na mysli?FSA má tyto:
Jaký aku vyžínač?, 19.6.2018 Obsahuje fotku
1
Jaký aku vyžínač?, 19.6.2018
Jen přiklad od jedné švédské značky: dáte za pilu nebo vyžínač 6tis.+baterie 10tis.+nabíječka 2tis.+popruh pro baterii, která váží 2.5kg 3tis.?=21tis.,doba výdrže s novou baterií 20min pila,30min.vyžínač, obojí v hobby verzi.Váha pily s baterí-7,6kg,... celý příspěvek >
Jaký aku vyžínač?, 19.6.2018
Před 10-ti lety to bylo pasé, dnes to sice je v lehčí verzi, leccos v profi verzi, ale cena je mimo mísu.Bateriový dožene nižší třídu ve vyžínačích, pokud bude silná kapacitní baterie na zádech a bude to propojeno kabelem, jinak se taháte s... celý příspěvek >
Jaký aku vyžínač?, 18.6.2018
FS 260 motorový, s profi antivibrákem 360
Jaký aku vyžínač?, 18.6.2018
FSA 130
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika