Příspěvky uživatele - 154.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listopadka - bílý povlak na listech, 19.6.2018
Dobrý den,  listopadka má téměř celé listy bílé. Našel jsem, že jde o nějakou plíseň a tak jsem to postříkal fungicidem. Jsou to 3 dny od postřiku a vůbec žádný rozdíl. Nemáte někdo nějakou radu? Za jak dlouho to začne působit? A myslíte, že se... celý příspěvek >
Slimáci 2018, 19.6.2018
Bydlím asi 10 km od Mikulášovic a jsem na tom stejně. Také max. 10ks, ale pomalu jich přibývá, mi přijde. I při takto malém počtu jsem už musela použít granule proti slimákům (začali žrát jahody, okrasnou šalvěj, hořec, protěž)
Menší tavolník dosahující 1m výšky?, 19.6.2018
Dobrý den, neví někdo o nižším tavolníku, který dosahuje 1metru výšky? Chtěl bych z něj udělat živý plot, který by byl málo stříhaný- jen květy po odkvětu, ale nevím jaký druh vybrat. Mám na zahradě Spiraea goldflame (nějaký podobný hledám), ten je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika