Příspěvky uživatele - 11.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč mi toto dělá merunka, 19.6.2018
ale jsem si skoro jistá, že loni měla ĺisty jiné Je to slivoň. Ne, že bych Vám nevěřil, ale přerod meruňky ve švestku, to by Vás proslavilo.
Kostkovica - Jadrnicka, 19.6.2018
Bavíme se tu o dvou různých věcech. Jedna je mandlový likér - proč ne, příznivců a hlavně příznivkyň likérů je hodně a šikovný mandlový likér může být oblíbené pití. Jiná je ovšem pálenka - destilát s příchutí mandlí. Tam jsem ke kvalitě destilátu a... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2018, 19.6.2018
Nemůže být všechno takové, jak letošní násada na stromech. Ale jsem rád, že letošní česneky nejsou jen a pouze výsledkem mého šlendriánu.
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 29.9.2016
Myslím, že v dnešní době chladniček, mrazáků a celoroční nabídky masa je vcelku zbytečné konzervovat maso kouřem a vysušením, aby vydrželo 1-2 roky. I když se maso přímo nezkazí, žluknutí tuků a další změny v mase přeci jen probíhají a nejsou úplně... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 29.9.2016
A propos - měl už letos někdo plody Lipnické? Roste jak z vody, ale na květ nebylo. Doufám, že to nebude trvat jak u Těchobuzické.
Stavba "obecní" sušárny, 29.9.2016
 Zkonstruovat sušárnu asi nebude až tak složité. Já vidím jiný problém. Má-li mít smysl a vyplatit se, měla by se tak velká sušárna využít víc než 2 dny 1x za rok. A pokud má pojmout 300 kg, vidím problém v průběžné nabídce ovoce a hlavně v... celý příspěvek >
Matčino, 29.9.2016
Myslím, že to Matčino je. Zejména levý plod na poslední fotce je typický.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika