Příspěvky uživatele - 156.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí, 19.1.2024
Velké oteplení před přechodem studené fronty a prudké ochlazení po jejím přechdou je běžný meteorologický jev.
Velmi rané broskve, 17.6.2018
Děkuji ti Tomáši za první reakci, budu o tom přemýšlet a jako nápad dobrý a zajímavý. O'Henryho už sem na prodeji str. viděl. Přednostně zatím opravdu zkouším vyplnit mezeru před FM3. Protože je to takové ukojení té nedockavosti :-) ale nemělo by to... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 17.6.2018
Zdravím, původně jsem chtěl napsat, že jsem neměl čas, protože sem ryl zahradu :-)) opět :-) ale zkrátka jen nebyl čas. Něco chcu v broskvonich tak odpovim aspon zde. __ _ Já mám také zahradu tak 1000 m2 a opravdu neryju celou zahradu naráz. Taky... celý příspěvek >
Velmi rané broskve, 17.6.2018
Zajímal by mě váš názor na odrůdy broskvoni zrajicich ještě před Favoritou M. 3 tj. více než -15 před RH. Procital sem zde fórum a je to celé o těchto odrůdách nějaké neuspořádané a rád bych si udělal nějaký co nejlepší názor na to jakou koupit. _ _... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika