Příspěvky uživatele - 132.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mladá hruška, 17.6.2018
Vy jste ji po výsadbě výbec nezastřihla, nemýlím-li se? Evidentně nestíhají kořeny vyživovat. Já bych provedl výrazný výchovný řez po výsadbě alespoň teď. Jestli vás můžu uklidnit - mně se taky některé hrušně po výsadbě chovají takto mizerně,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 17.6.2018 Obsahuje fotku
Využiji tohoto vlákna, a poprosím o lousknutí této hádanky. Vyrostlo mi to v květináči s bramboříkem, ale 2 roky jsem v něm zeminu neměnil a byl pouze uvnitř domu. Vypadá to jako semenáč nějakého stromu či keře, ale netuším...
Netkaná textilie - škodlivost?, 17.6.2018
No, třeba jahody na folii ani náhodou. A máte pro to nějaký důvod?
Netkaná textilie - škodlivost?, 17.6.2018
Vhodno ještě poznamenat, že pro vodovodní rozvody a nádrže se používá vesměs PE a PP, tedy stejný materiál, ze kterého je vyrobena geotextilie.
Netkaná textilie - škodlivost?, 17.6.2018
Textilie je naprosto bezpečná a žádné škodlivé látky do půdy neuvolňuje.  Nicméně nemá vůbec žádný význam zjišťovat "naše názory", protože vždy se tu najde nějaký pomatenec, který bude agresivně a lživě bojovat proti "nepřírodninám". Navíc naše... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika