Příspěvky uživatele - 227.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to zimolez?, 17.6.2018
Stanislawe, že jste se ujal odpovědi mi vůbec nevadí; naopak, je velmi fundovaná a dal jste si s ní více práce, než bych to udělal já. To "šmrncnutí" jsem uvedl schválně, lehce provokativně; ty tavolníkové listy tam jsou vidět zřetelně a trochu... celý příspěvek >
Čo to rastie v trávniku?, 17.6.2018
Tipuji: nějaký druh sněti nebo hlenky. Josef.
Světlušky 2018, 17.6.2018
Lidičky, včera - 16.6. - světlušky připravily úžasný představení! Nádhera. Letos poprvé v takovým velkým množství a tak jasně zářící. Začaly hned když jsme vyšli na procházku, ještě v zarostlém koutě zahrady ve 22.02, vzápětí o kousek dále jich bylo... celý příspěvek >
Tipy na převislý keřík do 0,8 -1 metru - pendula, reversa, 4.5.2015
Pro takovouhle drobnou velikost stromku mne nejdříve napadly zakrslé vrbičky (samozřejmě roubované na kmínku). Ty samozřejmě nepokvetou v létě. Následně jsem si vzpomněl na drobnokvěté stromečkovité růže - a ty by měly Vámi preferovaný termín... celý příspěvek >
Podseknutí růže, 3.5.2015
Pokud je to tak, jak píšete, můžete nyní už jen udělat dvě věci: 1. nehledět na to, že je růže "už hezky vysoká" a VEŮMI RADIKÁLNĚ ji seříznout/sestřihnout, aby nadzemní část nebyla o moc větší, než ta zachovalá kořenová část. 2. Udržovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika