Příspěvky uživatele - 234.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019 Obsahuje fotku
Pridam foto rajcat Start, v sobotu prepikirovane, v prvej polovici aprili ich vysadim do sklenika, dalsie na vonkajsie pestovanie ale aj so sklenika budem vysievat v najblizsich dnoch
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019
Ona ja lahka asi ako plastovy sacok, ja ju pouzivam napriklad na sadenice rajcat alebo papriky v skleniku
Co budete teď vysévat?, 12.3.2019
Sadzacku cibule uz niekto vysadil, ci este pockat tyzden?
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019
Ta netkana textilia je uplne lahka
Sabinovská, 11.9.2018
Ďakujem Vám Jiří 1968 za odpoveď.      Michal
Solivarské ušľachtilé, 2.7.2018
Niekto mozno chce mat povodnu slovensku odrodu. S pozdravom patriot. :D
Je toto projev Šárky na listech?, 13.6.2018
Pavel JC: Jasná šarka, bezpochyby. Bohužiaľ. Ešte malé jazykové okienko: správne má byť ŠARKA, nie šárka. Už to tu na inom vlákne spomínal myslím Kuky. Šárka je pekné české ženské meno. V bulharčine slovo šarka znamená kiahne/neštovice. Takto prejavy... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 13.6.2018
Je evidentné, že tento spôsob jari a (už takmer) leta Severoameričanke Asimine trojlaločnej prospieva. Úroda je bohatá a plody sú veľkostne najmenej mesiac popredu v porovnaní s minulým rokom (viď foto). IH
Rybíz černý, 13.6.2018
Čierna ríbezľa: po rokoch pestovania Tritonu a Titanie som siahol severnejšie a na jeseň 2017 som zasadil poľskú odrodu s naozaj originálnym názvom "Czarna" (foto 1). Stromček na meruzalke (na čom inom?) sa pekne ujal (foto 2,3). Dokonca už vo svojej... celý příspěvek >
Neznámá stará výtečná podzimní odrůda jabloně, 21.10.2017
Miloš, si si istý že Gravštýn má suchú šupku? Nie som príliš zbehlý v starých odrodách, ale G. som párkrát jedol a šupka mi teda suchá nepripadala. Pridávam ešte popis G. zo staršieho spoľahlivého zdroja (foto). IH. (Samozrejme - netvrdím že... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 2.9.2017
Podľa výzoru by to mohla byť Hardyho. Vo Vašich podmienkach by mohla dozrievať niekedy v prvej 1/2 septembra (v podstate pomaly už teraz). Typickými znakmi sú tupo kužeľovitý tvar, drsná a suchá šupka, pomerne hrubá, v zrelosti škoricovo - hrdzavá.... celý příspěvek >
Novinky roka, 13.8.2017
225.224: To že Vám nikto neodpovedal je logické, na takto položenú otázku (či sú novinky lepšie ako staré odrody) bude možné odpovedať po cca 10-tich rokoch ich pestovania (aj to len čiastočne a subjektívne). Bolo by vhodné zadefinovať čo je to "... celý příspěvek >
Jedna naivná a zbytočne nostalgická úvaha, 8.4.2017
Niektorí ľudia by nemali kupovať a sadiť stromy... Viď slivka na fotke (miesto nie je podstatné). Pohľad na ňu mi vohnal slzy do očí (mal by som napísať "takmer vohnal", znelo by to chlapskejšie, ale načo klamať). A nemám na mysli ten hrozný rez s... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 6.1.2017
Tej dehydratácie stromčeka sa až tak veľmi báť netreba. Odparovanie vody sa deje najmä listami, tie teraz strom nemá (najviac vody sa stráca mladými lístkami skoro na jar, vtedy je potreba vody pre stromček najdôležitejšia). Niečo sa odparí aj cez... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika