Příspěvky uživatele - 110.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu podobnou marihuaně?, 21.5.2020
Skočec 
Povinnosti vlastníků pozemků, 13.6.2018
Čerpám dotace na louku - 2 hektary a sousedím se zahradama, tedy zde nesmíte posekat vice jak 2 x ročně a nejdříve v červenci. To už je vysoká rozkvetlá tráva, že přes ní nevidíte ale při takové údržbě převažuje tráva a náletové dřeviny se tam... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 13.6.2018
Když se budu o louku starat, tak se seká dvakrát do roka, např. když někdo využívá dotace, tak nejdříve v červenci. To už je na louce vysoká tráva a vše tam kvete a lítá pil a i takova louka neřeší šíření plevele. Musíte si udělat betonový plot, když... celý příspěvek >
Trachycarpus, 3.5.2017
Asi budete mít pravdu, kabely byly sice kupovány na palmacycasy.cz,, ale je pravda, že letos byla daleko déle zabalena než v jiných letech vzhledem k extrémně velkým mrazům.Ostříhala jsem všechny listy, jen jsem nechala to ubohé srdíčko a uvidím. V... celý příspěvek >
Trachycarpus, 30.4.2017
Zábal dělám každý rok stejný, svázané listy izolepou a okolo topné kabely od  -5 a zabalené do netkané textilie, ve které nechávám otvory, aby větrala. Venkovní teplota byla dle letošní zimy, protože je zasazená venku.Po letošním odkrytí byly... celý příspěvek >
Trachycarpus, 28.4.2017 Obsahuje fotku
Najde se prosím někdo, kdo mi poradí co se s ní stalo? Mám ji asi 5 let každou zimu přežila bez problémů zakrytá topnými kabely a letos po odkrytí zelená a teď vypadá jak by usychala, srdíčko žluté, žalostný pohled.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika