Příspěvky uživatele - 110.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motýl, 12.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím, ví někdo, jak se jmenuje tento mobýl? Děkuji, Zdenka
Ph půdy pro trvalky, 10.7.2018
Dobrý den, prosím, jaké ph půdy vyhovuje většině trvalek? Děkuji, Zdena
Trvalky a traviny do suchých vazeb, 14.6.2018
Dobrý den, chtěla bych zde rozvinout téma trvalek a travin, které se používají do suchých vazeb. Napadá mě levandule, řimbaba, okrasné česneky, mochyně...? Děkuji za další příspěvky. Zdenka
Kontryhel, 13.6.2018
Děkuji za odpověď, slyšela jsem, že někdo nasává kapky z listů brčkem a má tak přírodní macerát. Chtěla jsem si listy kontryhele měkkého nasušit na čaj.  Zdenka
Kontryhel, 12.6.2018
Dobrý den, moc by mě zajímalo, zda lze používat kontryhel kultivar Robustica stejně jako kontryhel, který známe a roste ve volné přírodě. Děkuji, Zdenka
Okrasné trávy v trvalkovém záhonu, 12.6.2018
Prosím, jaké okrasné trávy se hodí do prérijní trvalkové výsadby na suchém slunečném stanovišti? Děkuji, Zdenka
Travina na obrázku, 12.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, neví někdo, jak se jmenuje travina na obrázku, ta nižší, stříbrně zářící. Děkuji, Zdenka
Název popínavky, 10.6.2018 Obsahuje fotku
.
Název popínavky, 10.6.2018
Dobrý den, u řeky roste tato pnoucí rostlina, prosím o určení jejího názvu. Děkuji. Zdenka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika