Příspěvky uživatele - 105.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opylovač pro amarelku královskou, 30.3.2010
Dobrý den.Mám na zahradě asi sladkovišeň Amarelku královskou.(tak jsem usoudil po přečtení příspěvků k višním)Problém je v tom, že bohatě kvete, ale plodů má málo.Tak 1kg..Stromek je cca 5m vysoký s bohatou korunkou, starý asi 10 let.Chtěl bych vědět... celý příspěvek >
Kdy povesit lepove desky?, 9.6.2008
Naprosto výstižný a ironický příspěvek pane Vysloužil. U nás na Čačanských pilatka, mšice, na domácích puchrovitost, Hálčivec Phytoptus similis (dle popisu), na mladých duranciích puklice švestková. Nepamatuji si, že by děda někdy stříkal a vždycky... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 26.5.2008
Děkuji za odpoved Petr
Vypěstování podnoží, 24.5.2008
Dobrý den, mohl by mi někdo zkušený poradit, jak vypěstovat vhodné podnože pro slivoňe? Z předešlých diskusí jsem pochopil způsob pěstování z pecky. Nikdo se tady ale nezmiňuje o vegetativním množení. Používá se to? Ještě bych se chtěl zeptat,... celý příspěvek >
Roubováni merunky, 20.5.2008
Dobrý den, lze takhle roubovat i broskev? Díkyv
cacanska lepotica?, 18.5.2008
No mně už druhým rokem zlikvidovaly úrodu na Čačanské mšice. A potvory lezou na všechny malé stromky. Nejsem zastáncem chemie, ale asi mi nic jiného nezbyde. Zkuste se pozorně podívat pod zkroucené listy... Většinou však zkroucené listy začnou... celý příspěvek >
Chraňte včely, 5.5.2008
Dobrý den, bohužel je to mu tak, pěkné videa jsou tady, tomto jevu se říká CCD(Colony Collapse Disorder). Pro ty co umí anglicky, tady je pár... celý příspěvek >
Chraňte včely, 4.5.2008
Dobrý den, včel opravdu ubývá a není divu. Staří včelaři odcházejí a mladí lidé mají jiné zájmy. Chov včel v malém počtu (kol 10 úlů) je pouze pro zábavu, nikoli pro výdělek. Je to opravdu krásný koníček. Kdo nepoznal, neuvěří. Posl dobou však řádí... celý příspěvek >
destilační přístroj, 8.4.2008
To ještě neschválili ne?
Cukernatost Duracie, Domácí, Nancy, 26.3.2008
No určitě je to hezky udělané pro prodej, ale na druhou stranu si myslím, že si takový institut nemůže dovolit uvádět něco nepravdivého. To by byli sami proti sobě. No, Toptaste si určitě vysadím a časem se přesvědčím sám :-)
Cukernatost Duracie, Domácí, Nancy, 25.3.2008
Ta Toptaste se mi také líbí, myslím, že pár posledních let byly krásné podzimy, že by i dozrála. Našel jsem zajímavou tabulku Německých odrůd Top. Je sice v angličtině, ale je tomu rozumět. Pokud je pravda, co tam píší, že Toptaste má very long... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 25.3.2008
To je asi jedno ve kterou dobu zakrmíte, slabší včelstvo se stejně neubrání zlodějkám, pokud nekrmí ve stejnou dobu. Velká hrozba je ale v zavlečení varoázy.I když třeba soused léčil poctivě, tak jeho některé včely vyrabovaly jiné včelstva, třeba i... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 25.3.2008
Zajímavý názor. Skoro to zní tak, že sršen seďěl a jedné po druhé ze zábavy ukusoval hlavy.Ale proč by to dělal, že. Sršni žádné hromadné nálety nedělají, maximálně sršeň chytne včelu, zabije ji a odnese do hnízda.  S tím se s Vámi nepřu, je to... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 24.3.2008
spletl jsem odkaz, takže správně je to takhle www.vupp.cz/czvupp/publik/06poster/06sdJP.pdf
Sršně - jak na ně?, 24.3.2008
To 20.243 - Pane, včelařil můj otec i děda, tak si myslím, že snad něco málo vím. To co říkáte, je nesmysl. Škody na včelstvu způsobené sršni jsou zanedbatelné. Mnohem víc ztrát způsobují vosy, které nalétávají do úlu, sršni spíše sem tam uloví včelu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika