Příspěvky uživatele - 165.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktor HQ - akumulátor, 29.4.2010
Mám úplně stejný problém, ale u traktoru Partner RB1292. V servisu mi řekli, že je to kapacita 24 Ah, ale nemají ji. U Husqvarny mi řekli že stojí 2750,- a v Retosu 1600,- Prý se to motocyklovou baterií nedá nahradit, protože motocyklové byterie mají... celý příspěvek >
Neznáte někdo tuto popínavku?, 26.2.2010
Je dobré brzo zasít a předpěstovat sazenice, má dost dlouhý vegetační cyklus.
Živý plot z okrasných trav, 25.2.2010
Miscanthus se k tomu vůbec nehodí, po ostříhání zjara potřebuje celou sezónu, aby zas dorostl těch řekněme 1,8 - 2 m. Krom toho silně odnožuje a porost bez omezení do šířky bývá řídký.
I toto je Mountfield, 20.9.2009
Příslušenství na Karcher je také drahé a neprodává jej Mountfield. Např. 5 papírových sáčků k vysavači za 329 Kč! Z Mountfieldu mám 10 let křovinořez a 5 let travní sekačku bez problémů v provozu. Mám za sebou letos jednu reklamaci u Mountfield, kdy... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 20.9.2009
Je téměř po sezóně a nyní máte v akci Castel Garden XT190HD v ceně do 70.000 Kč, což je určitě lepší traktor než Partner P 200107 HRB. Už vidím jak traktory nakoupené v zahraničí za "výhodnou cenu" servisují sw nadšením po sezóně tuzemští... celý příspěvek >
Nastavení H 323R po záběhu, 12.9.2009
Za seřízení karburátoru jsem v servisu u pily Husqvarna (2 měsíce do konce záruky) minulý týden nic neplatil.
Trakor na sečení - Vaše zkušenosti, 6.9.2009
Mám XT200HD druhou sezónu a seče OK. Vážím 120 kg.Tunel se neucpává trávou, pokud po zaznění signálu nepokračujete v sečení. Vybavení je výborné, hlavně přístrojová deska. Měl jsem jednu reklamaci, když jsem objevil po několika měsících... celý příspěvek >
Skalka nebo suťový záhon?, 21.8.2009
Suťoviště je určitě dobrý a bezúdržbový nápad, skalka už může být problematická - nikdy se ji nepovede správně sestavit na první pokus .  Skalničky a další rostliny by se pak měly volit tak, aby měly přibližně stejné požadavky na pH půdy,... celý příspěvek >
Dendrobium - konec?, 10.7.2009
Dle mého jde o teplomilné d.phal, já mám dvě a celoročně je mám na jihozápadním okně a pravidelně kvetou.Zkuste blíže popsat jak se o něj staráte
Prosím o radu odcházejí mi kytky, 2.7.2009
Souhlasím s předchozím příspěvkem.Lidem, kteří mají na svých oknech UV filt si ztěžují, že jim katky nejdou
Jaký křovinořez, 19.6.2009
Mám Oleo Mac 746T už desátou sezónu, seču cca 30 arů (i na seno) a kromě lití benzínu s olejem 1:50 a občas přimazání převodovky nic neřeším. Každé 2 roky vyměním probroušený trojzubý kotouč za nový kvůli vibracím. Nezdá se mi, že by strunová hlava... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.2.2009
OM 746 má už dost silný motor, kde jiné značky začínají na ceně cca 25.000 Kč. Na trojzubý kotouč (nový, neprobroušený) to má menší vibrace než se strunovou hlavou. Takové popínavé chomáče beru seshora a pak od spodu, aby se to nenamotalo na tyč... celý příspěvek >
Zahradní traktor na 1,5 ha, 1.2.2009
Tak vidíte, jací falešníci jsou prodejci. Aby prodal, tak Vám navykládá blbosti. Ještě mi tenkrát říkal, že STIHL dělá čtyřtakty křovinořezy a že olej se leje do benzínu. Je to pravda? Bude vychvalovat značku, vykládat o technickém... celý příspěvek >
Náhrada za Dolmar PS 500, 7.1.2009
To-host - xxx.xxx.133.198 (?), 7.1.2009 20:51: Souhlas, taktéž nejsem přítelem akademických termínů. Zrovna jako Vy se směji některých příspěvkům, když kdosi se ptá na hoblík na pár prkýnek na králíkárnu a rady skončí u čtyřnožové protahovačky na... celý příspěvek >
O jaký jde jehličnan na fotografii?, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu o jaký jde strom na fotografii a jaké potřebuje podmínky.Děkuji Michal
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika