Příspěvky uživatele - host

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výška natě u brambor, 31.5.2022
Zdravím, brambory jsem dával do země týden před prvním majem. Už nyní je nať dost vysoká, některé i 60 cm. Není to moc? Mám se obávat, že brambor bude málo? Je to odrůda ditta. Prihnojeno Npk. Díky.
Zesílení podnože, 30.5.2022
Nic. Stromkové angrešty, rybízy, růže, prostě potřebují vždy oporu. Tak to je. Walter
Čerpadlo stále nasává vzduch, 30.5.2022
Do doby, než to vyřešite lépe, si na vystup čerpadla dejte ventil. Na jeho druhou stranu barel 50 L. Když bude funkční čerpadlo naplnte barel a zavřite ventil. Pak z barelu zavodnite okruh a tak stále dokola...
Rajčata 2022 I, 30.5.2022
Ahoj Míro, reaguju trochu pozdě, protože jsem strávil pětidenní "víkend" na chalupě, ergo na zahradě. Dneska jsem se vrátil. Stejné a ještě další důvody mne vedly k vyřazení Stupického z repertoáru. Jenže letos jsem je vysel tak na zkoušku po... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 30.5.2022
Ahoj Waltře, skleróza kombinovaná s leností už u mne převažuje, takže odpovídám na Tvůj nejbližší příspěvěk. Určitě ne o postřicích, ale s bramborama to souvisí. Kdysi jsem slíbil, že dám vědět, jak dopadly ty brambory, které jsem zapomněl prolít... celý příspěvek >
Zesílení podnože, 30.5.2022
nedělám nic. Stromkový angrešt nebo rybíz, stromkové růže, potřebují oporu. Bez ní rostlina korunku neudrží. Tak to prostě je. Walter
Hřížení, 30.5.2022
Prosím o radu, kdy vzdušně hřížit japonské javory a jsou na to nějaké fígle?
Zesílení podnože, 30.5.2022
Jmenovaný angrešt i růže se obvykle přivazují v korunce ke kůlu .  Lída
destilační přístroj, 3.9.2007
No, až za takových 15 let budete koštovat který ten ročník byl vlastně nejlepší, bude z toho tah, proti němuž je bujaré popíjení dětská hra....
Pařezy..., 3.9.2007
To jsem nikdy neviděl, to bude nejspíš zajímavý a  efektivní stroj. To asi za tu flašku slivovice stojí. Pařez by měl být ale mrtvý anebo od stromu, který neobraší z kořenů (třeba smrk).
destilační přístroj, 3.9.2007
Opravdu? To teda hledím. Ale věřím Vám, co by ne. Měl jsem tu možnost pít pálenku z banánů, ale ta se musela pít v koutě, protože to s váma praštilo o zeď. Nejsem zastáncem bujarého popíjení. Spíše posezení s přáteli a "koštování" co se komu letos... celý příspěvek >
destilační přístroj, 3.9.2007
To máte pravdu. Učinil jsem však zkušenost, že důležitější než druh ovoce je kvalita  kvasu. Pil jsem pálenku odborně vypálenou z dobře ošetřeného kvasu z krmné řepy. Nedalo se jí nic vytknout.
destilační přístroj, 3.9.2007
Volně prodejné v lékárně pod názvem Carbosorb (jako živočišné uhlí to znají taky).
destilační přístroj, 3.9.2007
Jak říkám, co pěstitel, to jiný způsob.samozřejmě že nejlepší jsou švestky. Ikdyž se dnes dá pálit skoro ze všeho, ale potom ta chuť tomu odpovídá.
destilační přístroj, 3.9.2007
Zdravím přátele zahrady. Můžete poradit jaké živočišné uhlí máte na mysli a kde ho obstarat - přes lékárnu. Díky
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika