Příspěvky uživatele - 122.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň v biozahradě - Bordeauxská jícha, 20.6.2018
Já stříkám broskve pouze sulkou.Jednou na podzim, pak když počasí dovolí, tak leden únor a pak z jara na tzv.myší ouška a třeba i dvakrát.Rozhodně ji nijak neřežu, nechávám jí tak jak roste.A pod ní, tak jako o každého stromu je kostival.Dodává... celý příspěvek >
Okousano listy peckovin - kdo mi je žere?, 6.6.2018
Letos mám také okousané listy a zjistila jsem pachatele.Je to malý, ani ne cm dlouhý červený brouček a moc si na listech pochutnává.Lítá mi i na višeň.Jak ho potkám, tak ho zabíjím.Prostě dám ruce tak abych mezi nima měla list i s broukem a tlesknu!
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 8.5.2018
také jsem myslela, že nikde nic.Teď se objevila, ale opravdu minimálně.Kam dosáhnu, to otrhám.Jé stříkám jen sulkou, ostatní považuju za jedy.Stříkám na podzim, prý je dobré i v lednu-únoru, ale k tomu musí být počasí.To nedělám, ale když se zadaří,... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 8.3.2018
Včera mi přišla Asimina prima.Můžete mi poradit, kdy ji mohu zasadit do země?Je to stromek asi 80cm.Nevím, zda mohu už nyní.děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika