Příspěvky uživatele - 124.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola - řezat či nechat být?, 6.6.2018
Děkuji všem za příspěvky. No abych řekl pravdu tak zase nevím. Pokud by se jednalo o strupovitost byla by to pro mě velká rána, protože nechci stříkat a stromky bych vykopal a nebo přerouboval angoldem... Fotky jsou udělané 24.8.2016, ale de... celý příspěvek >
ECHO CS-501SX, 25.1.2017
...Ještě doplním, že porovnávám s hus.550xp.Co se týká ergonomie tak husqvarna je asi to nejlepší co se dá koupit ale je zase extrémně nespolehlivá.jelikož trochu slušný prodejce je vzdálen cca 35km a já si nemůžu dovolit být každých 14 dní v servisu... celý příspěvek >
ECHO CS-501SX, 25.1.2017
Echo cs 501 je odpružená gumovými silentbloky o proti dnes používaným ocelovým pružinám. což je bohužel krok zpět Samo, že to nejni nic tragického normálně se s pilou dá pracovat cca.4-5 nárží za den ale rozdíl to je
ECHO CS-501SX, 13.1.2017
Koupil jsem v srpnu.Zatím absolutní spokojenost.Vypadá sice jako krabice od bot ale o proti hus 550.  je jen cca o 1 cm širší.Je to blbuvzdorná pila, Opravdu nízká spotřeba ne jak reklamní kecy od husqvarny, jediné co mi vadí jsou trochu vetší... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika